Psychológ so zameraním na recruitment (medior)

HEADMAP s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 - 2 500 EUR/mesiac+ odmeny za obsadenie pozícií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť HEADMAP s.r.o. so zameraním na
(a) recruitment
(b) konzultácie s psychológom pre dospelú klientelu
(c) HR consulting
do kolektívu 5 psychológov hľadá ďalšieho psychológa alebo psychologičku na plný úväzok so zameraním na (1) recruitment a (2) tvorbu odborného obsahu v oblasti psychológie.

Sme mladá a rýchlo rastúca spoločnosť. Náplň práce pozostáva prevažne z pomoci našim klientom v širokom spektre recruitingových potrieb. Úplne však chápeme, že venovať sa 8 hodín denne recruitmentu nie je niečo, na čo si musel/a študovať psychológiu, preto ti prácu spestríme agendou tvorby odborného obsahu v oblasti psychológie. Taktiež sa môžeš zúčastňovať našich intervízií a v príjemných priestoroch našich offices na Jarošovej ulici v Bratislave stretávať aj našich psychológov zameraných na poradenstvo.

-➤ "Must have":
-> Mgr. z jednoodborovej psychológie
-> Angličtina fluent, (aspoň úroveň B2)
-> Minimálne 2 roky skúsenosti v oblasti náboru pracovníkov (pojmy ako "pipeline / shortlist-longlist / ATS, ...) by ti mali byť v tomto bode už jasné

-➤ "Good to have":
-> Rád sa zdokonaľuješ vo veciach a načerpávaš nové poznatky. Diplomová práca pre teba nebola len povinnou jazdou a máš záujem recruitment prepájať s reálnymi poznatkami z psychológie.

-➤ Ponúkame :
-> Platové rozmedzie od 1500-2000 € v závislosti od skúseností a formy spolupráce (TPP alebo fakturácia) + výkonostné odmeny v rozmedzí stoviek EUR za obsadené pozície.
-> Agile pracovné prostredie. Každo-týždňové malé interné tímové SPVčko.
-> Široké možnosti na homeoffice

Ak si sa dobojoval/a až sem, pravdepodobne ťa to zaujalo :). Veľmi si s tebou dáme ďalšie kolo videocallu alebo osobného rozhovoru. Relevantným uchádzačom, s ktorými by sme mali záujem pokračovať vo výberovom procese sa ozveme do 2 pracovných dní.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Psychológia, Recruitment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

We are focused on end-to-end psychological services and recruitment for companies from broad range of industries.
ID: 4664706  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac