Skúsený obchodný zástupca - nové priestory v Trnave a motivačné odmeny!

HEADMAP s.r.o.

Miesto práce
Trnava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 3 000 EUR/mesiacZákladná zložka platu v závislosti od seniority kandidáta + prepracovaný odmeňovací systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našich klientov poskytujeme služby vo forme zákazníckej podpory, prekladov a sprostredkovaní spoluprác s influencer-mi. Aktuálne máme zastúpenie na slovenskom, českom, maďarskom, poľskom, slovinskom a rumunskom trhu. Vzhľadom na rýchly rast spoločnosti a kvalitu našich služieb aktuálne hľadáme nového kolegu, kolegyňu na pozíciu Obchodného zástupcu.

Ak si skúsený obchoďák/obchodáčka, ktorý sa nebojí samostatnosti a máš nadšenie, aby si nám pomohol/a zvýšiť naše sales aktivity, tak čítaj ďalej!

Čo všetko budeš mať na starosti ako náš nový kolega / kolegyňa?
-> plánovanie a implementáciu obchodných stratégií,
-> akvizícia nových klientov,
-> úvodná komunikácia s klientom, negociácia podmienok a nastavenie spolupráce,
-> starostlivosť o aktuálne portfólio klientov,
-> monitorovanie trhu a konkurencie.

Ponúkame Ti voľnosť, ale aj obrovský potenciál spolu s príležitosťou rásť. Našim cieľom je rozbehnúť obchodné aktivity a Ty v tom budeš mať voľné ruky. Budeš mať priestor využiť Tvoje schopnosti a nápady. Môžeš si dokázať, že vieš nastaviť stratégiu a získať, čo najviac nových klientov.

Pýtaš sa, prečo by si mal pracovať práve u nás?
-> prepracovaný odmeňovací systém, ktorý dokáže zvýšiť tvoj základný plat na 2-násobok,
-> do budúcna si budeš môcť vyskladať svoj vlastný obchodný tím,
-> možnosť spolupráce na faktúru alebo TPP,
-> aj pri spolupráci na faktúru ti preplatíme dovolenku,
-> nové moderné priestory v malom Ríme, v ktorých nájdeš pohodový a priateľský kolektív,
-> pokiaľ ti viac vyhovuje homeoffice, tak ho máš po dohode s tímom plne k dispozícii,
-> firemný laptop a mobilný telefón.

Pracovná pozícia je obsadzovaná v spolupráci s agentúrou HEADMAP. Meno klienta spolu s detailnejšími informáciami si spoločne prejdeme počas úvodného telefonického rozhovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Čo by mal mať náš nový kolega alebo kolegyňa?
-> predchádzajúce obchodné skúsenosti,
-> schopnosť budovať a udržiavať dlhodobé vzťahy s klientmi,
-> vynikajúce komunikačné zručnosti a presvedčivý predajný prístup,
-> drive a orientáciu na výsledky,
-> skúsenosti s nastavovaním obchodného plánu,
-> samostatnosť a schopnosť prebrať zodpovednosť za obchodné aktivity.

Ak sa vidíš v popise práce, máš chuť byť súčasťou firmy s veľkým potenciálom a chceš nám pomôcť rozbehnúť obchodné aktivity, neváhaj a pošli nám svoj životopis. Tvoja kariéra u nás sa môže začať už dnes!

We are focused on end-to-end psychological services and recruitment for companies from broad range of industries.
ID: 4596948  Dátum zverejnenia: 7.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac