Konštruktér – projektant

HDTS, a.s.

Miesto práce
Stupava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000 € + odmeny v závislosti od výkonu a rozsahu prác

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• projekcia strojných zariadení (častí a funkčných celkov športových trenažérov)
• konštrukčné práce (tvorba 3D modelov, kreslenie 2D výkresov, vytváranie kusovníkov),
• práca v Autodesk Inventor,
• tvorba sprievodnej technickej dokumentácie,
• špecifikácie materiálov a kooperačných prác,
• spolupracovať pri výrobe, montáži a oživovaní navrhnutých zariadení,
• aktívne sa podieľať na zlepšovaní vyrábaných zariadení, na tvorbe nových konceptov
a inovatívnych riešení,
• vedenie pracovných výkazov podľa požiadaviek zamestnávateľa.

Informácie o výberovom konaní

Počítačové znalosti

• znalosť práce s PC s OS Windows na dobrej úrovni,
• používanie kancelárskeho softvéru MS-Office (na používateľskej úrovni)

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2018 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

• znalosť práce s niektorým z 3D CAD systémov (AutoCAD, CATIA V5, Solidworks),
• prax v konštruovaní a projektovaní strojov a/alebo zariadení min. 2 roky,
• znalosť výrobných postupov,
• schopnosť preniknúť do hĺbky technického problému,
• schopnosť inovatívneho prístupu ku konštrukcii zariadení,
• znalosti v oblasti mechanických a pevnostných výpočtov (FEMA) sú vítané,
• skúsenosť s prácou vo výskumnom alebo vývojovom tíme je vítaná,
• vodičské oprávnenie kategórie B je vítané,
• analytické a koncepčné myslenie, kreativita,
• schopnosť samostane riešiť úlohy a problémy, dôslednosť, zodpovednosť,
• vysoké pracovné nasadenie, odolnosť voči stresu, asertivita.

Spoločnosť HDTS (Slovensko & Kanada & Rusko) sa zaoberá poskytovaním služieb a produktov pre vybudovanie hokejových diagnosticko-tréningových centier, pričom spoločnosť vytvorila vlastné produkty, aplikačné programy či využíva integráciu produktov tretích strán. Mimo hokeja sú diagnostické produkty určené aj pre iné druhy športov. Informácie o portfóliu www.hockeyDTS.com

V oblasti softvérového vývoja sa spoločnosť HDTS, a.s zaoberá vývojom špecializovaného softvéru určeného na použitie v oblasti automatizovaného testovania výkonnosti športovcov s prevažujúcim zameraním na oblasť ľadového hokeja. Z technického hľadiska to znamená integráciu technológií určených na zber, spracovanie a uchovávanie údajov, vyhotovovanie, záznam a spracovanie digitálneho obrazového materiálu, bezdrôtovú komunikáciu so zameraním na bezdrôtové prepojenie softvérových systémov s elektronickými, resp. elektromechanickými senzormi a testovacími platformami vyrábanými a dodávanými spoločnosťou HDTS, a.s. a s ovládacími konzolami implementovanými na platforme mobilných zariadení.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

HDTS, a.s.
Dlhá 2/B
90031 Stupava
ID: 3435416   Dátum zverejnenia: 29.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 € + odmeny v závislosti od výkonu a rozsahu prác