Administratívny zamestnanec (výrobná logistika)

HDO SK, s.r.o.

Miesto práce
Prostredná 14, Myjava
Termín nástupu
ihneď
1 008 EUR/mesiacZákladná mzda 1008€/mesiac + ďalšie variabilné zložky mzdy (mesačné prémie, prémia za prítomnosť). Mzda sa orientačne môže pohybovať okolo 1300€ brutto/ mesiac. Konečná výška mzdy bude závisieť od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem tovaru a vykonávanie kontroly prijatého tovaru
- účtovanie prijatého tovaru do systému SAP, označovanie prijatého tovaru
- vystavovanie potrebných dokladov pri exporte tovaru / DL, FA /
- účtovanie expedovaného tovaru
- vedenie administratívnej agendy, zakladanie DL, faktúr
- vedenie evidencie paletových lístkov – zadávanie údajov do Intranetu
- vedenie agendy obalového materiálu
- zakladanie nových zákaziek do systému SAP
- organizovanie a objednávanie transportu

- možnosť sebarealizácie
- stabilné zázemie zahraničnej spoločnosti
- perspektíva dlhodobého zamestnania

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate všetky požiadavky, zašlite prosím Váš štruktúrovaný životopis na emailovú adresu.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

- prax na podobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti podmienkou
- znalosť nemeckého alebo anglického jazyka
- znalosť programu SAP
- samostatnosť, komunikačné zručnosti

Vedúca firma na trhu pre dekoratívny povrch v oblasti zinkových odliatkov, dodávateľ pre automobilový a sanitárny priemysel.
Ako strojárenská firma sa zaoberáme odlievaním kovov – zlievareň, kovoobrábaním, mechanickým opracovaním kovov, brúsením / leštením kovov, povrchovou úpravou kovov – galvanika.
Absolútna trhová orientácia, najvyššia kvalita produktov a ovládanie technických procesov sú zárukou nášho úspechu, ktorý chceme naďalej budovať.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3971849  Dátum zverejnenia: 22.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 008 EUR/mesiac