Nástrojár

HDO SK, s.r.o.

Miesto práce
Myjava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy je 3,77€ brutto/hod.( po 3 mesiacoch 4,13€ brutto/hod.)+ mesačné prémie +prémia za prítomnosť+mzdové zvýhodnenia.Po 3 mesiacoch sa hrubá mzda vrátane všetkých zložiek mzdy orientačne môže pohybovať okolo 1050€ brutto/ mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-opravy a údržba foriem na tlakové liatie kovov
-ošetrovanie, údržba a opravy nástrojov
-sledovanie plánu údržby foriem
-výroba prípravkov
-práca v trojzmennej prevádzke

-jednorazový nástupný bonus 300€ ( nárok po 7 mesiacoch trvania pracovného pomeru)
-stabilné zázemie zahraničnej spoločnosti

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate všetky požiadavky, zašlite prosím Váš štruktúrovaný životopis na emailovú adresu.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- prax na pozícii nástrojára aspoň 6 mesiacov podmienkou
- znalosť foriem na tlakové liatie kovov, prípadne foriem na odlievanie plastov
- čítanie výkresovej dokumentácie, načrtnúť jednoduché súčiastky
- skúsenosti s prácou na sústruhu, fréze príp. so zváraním výhodou
- skúsenosti v oblasti údržby, výroby foriem a nástrojov výhodou

Vedúca firma na trhu pre dekoratívny povrch v oblasti zinkových odliatkov, dodávateľ pre automobilový a sanitárny priemysel.
Ako strojárenská firma sa zaoberáme odlievaním kovov – zlievareň, kovoobrábaním, mechanickým opracovaním kovov, brúsením / leštením kovov, povrchovou úpravou kovov – galvanika.
Absolútna trhová orientácia, najvyššia kvalita produktov a ovládanie technických procesov sú zárukou nášho úspechu, ktorý chceme naďalej budovať.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3749729  Dátum zverejnenia: 28.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná zložka mzdy je 3,77€ brutto/hod.( po 3 mesiacoch 4,13€ brutto/hod.)+ mesačné prémie +prémia za prítomnosť+mzdové zvýhodnenia.Po 3 mesiacoch sa hrubá mzda vrátane všetkých zložiek mzdy orientačne môže pohybovať okolo 1050€ brutto/ mesačne.