Administratívna pozícia - dlhodobá brigáda

HDE s. r. o.

Dobšinského, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
6 EUR/hod.Priplatky podľa osobného ohodnotenia, polročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného študenta/ku (alebo človeka s možnosťou čiastočného úväzku) do dynamického tímu na prácu v Exceli so zameraním na detail, približne 50-80 hodín mesačne. Pokročilá znalosť Excelu je dôležitá pre úspech na tejto pozícii. Možnosť doplňujúcej náplne s prácou v Canve a webstránkou spoločnosti. Práca je vykonávaná na pracovisku počas pracovných dní/hodín alebo z domu po zaškolení, flexibilne podľa rozvrhu študenta/ky. Podľa zamerania študenta/ky, možnosť posunu v oblasti HR alebo finančného zamerania po ukončení vysokej školy.

Stravné lístky (plne hradené zamestnávateľom) pri odpracovaní 4 a viac hodín

Cafeteria benefity (podľa odpracovaného času), ako napr. Multisport karta, masáže, konzultácie a poradenstvo s odborníkmi ako psychológ, kouč, kariérový poradca, finančný poradca, právnik, a iné

Príjemné pracovné prostredie

Flexibilný pracovný čas

Príležitostná práca z domu

Podpora dobrovoľníctva

Podpora vzdelávania, ale aj relaxácie a oddychu

Pravidelné teambuildingy a teamové aktivity (spoločné raňajky, bowling a pod.)

Príplatky ako osobné ohodnotenie podľa odpracovaného času a výkonu

Súčasť polročných a vianočných odmien podľa finančných výsledkov firmy

Informácie o výberovom konaní

Možnosť nástupu ihneď.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Ovládanie práce v programe Excel a Outlook, organizácia, detailnosť, precíznosť, komunikatívnosť.

www.humandynamic.sk
www.humandynamic.eu
ID: 4795245  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.