Poradenský psychológ - terapeut

HDE s. r. o.

Dobšinského, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
kedykoľvek v lete
1 400 - 2 000 EUR/mesiacMzda je určená podľa kvalifikácie uchádzača (dĺžka alebo ukončenie psychoterapeutického výcviku, skúsenosť s krízovou linkou, roky poradenskej praxe a pod.), počtu možných pracovných hodín, mesačných príplatkov podľa platobnej štruktúry a odmeňovacej štruktúry spoločnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho tímu (interného alebo externého) psychológa - psychoterapeuta, ktorý vie konzultovať a viesť terapeutické rozhovory v slovenskom, prípadne aj v anglickom jazyku. Nie sme "klasické" psychologické centrum, lebo poskytujeme poradenstvo a krátkodobú na-riešenie-zameranú psychoterapiu pre zamestnancov firiem. Poradenstvo a konzultácie sú online, telefonické alebo osobné v priestoroch našej firmy, v prípade krízovej intervencie aj v priestoroch firemného klienta. Konzultácie sú prevažne individuálne, môžu byť párové alebo rodinné. Potrebná je prax v poradenskej psychológii a min. 2-3 roky dlhodobého psychoterapeutického výcviku. Potrebná je tiež užívateľská znalosť Excelu pre výkaz konzultácií.

Každý vo firme má možnosť sa rozvíjať v tom, čo ho/ju baví a kde vidí svoje silné stránky. To môže byť napríklad rozvoj vo vedení workshopov a webinárov, prispievanie do podcastov, časopisov a newsletterov, alebo pokrytie krízovej hotline linky.

Pri zamestnaneckom pomere:
- Individuálna a skupinová supervízia a intervízia
- Stravné lístky v sume 5,60 Eur/deň plne hradené zamestnávateľom
- Narodeninové voľno
- Kafeteria benefitov napr. na psychologické, finančné a právne konzultácie pre seba a rodinných príslušníkov, fyzioterapiu alebo masáž, vzdelávanie a pod.
- Súčasť odmeňovacej štruktúry po skúšobnej dobe

Ďalšie benefity pri zamestnaneckom pomere, aj pri živnosti:
- Pravidelné tímové raňajky a teambuildingy
- Flexibilný pracovný čas
- Možnosť osobnostného rastu (rôzne interné i externé vzdelávanie)
- Možnosť cvičných klientov v priestoroch firmy
- Kurz krízovej intervencie + pravidelné krízové intervízie

Sme dynamický tím, ktorý rád pomáha druhým a vidí priestor podporiť rozvoj potenciálu u druhých. Našu prácu berieme ako poslanie a do práce chodíme radi. Hľadáme kolegu/yňu do tímu, ktorý/á sa bude u nás cítiť dobre, ale aj ktorý/á do tímu zapadne.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Psychológia (1-odborové štúdium) + prebiehajúci psychoterapeutický výcvik + prax v poradenskej psychológii

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

psychologického poradenstva

Počet rokov praxe

2

- Dlhodobý psychoterapeutický výcvik (min. 2-3 roky prebiehajúci)
- Aspoň 2 roky skúsenosti s poradenskou psychológiou alebo individuálnou terapiou

www.humandynamic.sk
www.humandynamic.eu
ID: 4333304  Dátum zverejnenia: 21.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac