Vodič MKD

HD Logistics s.r.o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
podľa dohody
Mesačná brutto mzda od 850,- do 1050,- Eur, dieta a stravné od 50,- do 55,- Eur na deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie prepráv vrámci EU - hlavne Rakúsko, Slovinsko, Chorvátsko, Taliansko, Francúzsko, Španielsko, Nemecko, Holandsko, Česko a Slovensko.
Prepravy vozidlami MAN s plachtovými, sklápacími a chladiarenskými návesmi - vybavené platobnými kartami a mýtnymi systémami
Jazda väčšinou jednoosádke, niektoré vozidlá v dvojosádke
Pracovný turnus 3 týždne a 1 týždeň doma. Pretože prepravy končia niekedy na Slovensku alebo v našej centrále pri Grazi, je možnosť počas turnusu stráviť víkend doma.
Nástup do prace je na Slovensku pri Senci alebo v našej centrále.
Doprava vodičov do Rakúska resp z Rakúska ( cca 250 km) je zabezpečená firemnými osobnými autami .

Odmeňovanie : hrubá mesačná mzda od 850,- Eur do 1050,- Eur k tomu cestovná náhrada a vreckové
Výpočet mzdy podľa odpracovaných hodín so všetkými zákonnými príplatkami t.j. práca v noci, sobota, nedeľa a sviatok. Príplatok za nadčas.
Časová cestovná náhrada a vreckové od 50,- Eur do 55,- Eur / deň stravený v práci .
Mzda je vyplácaná 1 x za mesiac a cestovná náhrada 2 x za mesiac
Bližšie informácie pri osobnom pohovore
Finančná istota
Dodržiavanie zákona 561/2006

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C, E

Prax ako vodič MKD. Kvalifikačná karta, Karta vodiča, lekárske a psychologická vyšetrenie, poistenie za škody spôsobené pri výkone povolania.

Medzinárodná cestná nákladná doprava. Firma bola založená v roku 2005.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2648659  Dátum zverejnenia: 14.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Mesačná brutto mzda od 850,- do 1050,- Eur, dieta a stravné od 50,- do 55,- Eur na deň