Stationsleiter/in, špecializovaná klinika vo Viedni

HCMS s.r.o.

Miesto práce
Viedeň, Rakúsko
Termín nástupu
ASAP, dohodou
4 445 EUR/mesiac+ započítané predošlé odpracované roky, 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná ponuka pre Stationsleiter*in v renomovanej špecializovanej klinike v centre Viedne so zameraním na internú medicínu, reumatológiu, osteoporózu a diabetes.

Požiadavky na kandidáta:
Pracovná skúsenosť z oblasti internej medicíny alebo akútnej geriatrie.
Dodatočné vzdelanie "Basales und mittleres Management" alebo ochota absolvovať (náklady budú hradené zamestnávateľom).
Odborná prax v klinickej ošetrovateľskej starostlivosti.
Organizačné a komunikačné schopnosti.

Pre okamžitý nástup je potrebné úradné uznania vzdelania v odbore sestra. Ak ešte nemáte úradné uznanie Vášho vzdelania, veľmi radi Vám budeme pri jeho získaní asistovať a prevedieme Vás celým procesom.

>> individuálny a štruktúrovaný program zaškolenia
>> podpora osobného a profesného rozvoja, dodatočné školenia
>> elektronický systém ošetrovateľskej dokumentácie
>> stabilné pracovné prostredie
>> 5-dňový pracovný týždeň (pondelok - piatok)
>> 13. a 14. plat
>> stravovanie za zvýhodnené ceny
>> výhodná poloha v centre Viedne s dobrým dopravným spojením
>> asistencia s ubytovaním
>> rakúska pracovná zmluva
>> program starostlivosti o zdravie zamestnancov
>> pre deti zamestnancov je k dispozícii škôlka a/alebo školská družina

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Renomovaná klinika v centre Viedne so špecializáciou na internú medicínu, reumatológiu, osteoporózu a diabetes.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

5

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pre okamžitý nástup je potrebné rakúske uznanie vzdelania: Anerkennung - Gesundheits- und Krankenpfleger/in a zápis v registri GBR.

V prípade, že zatiaľ nemáte úradné uznanie vzdelania, radi Vám pri jeho získaní budeme asistovať a zastupovať Vás pred slovenskými a rakúskymi úradmi.

Predpokladom je ukončené vzdelanie v zdravotníckom obore:
1) Vysokoškolské ošetrovateľstvo (Mgr. alebo Bc.)
2) Vyššie odborné vzdelanie (Diplomovaná všeobecná sestra)
3) Stredné odborné vzdelanie (všeobecná/zdravotná sestra)

HCMS Recruitment ponúka pracovné pozície pre profesionálov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4779972  Dátum zverejnenia: 8.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4 445 EUR/mesiac