Praktická sestra - asistent, Luxusná rezidencia pre seniorov na okraji Viedne

HCMS s.r.o.

Miesto práce
Viedeň, Rakúsko
Termín nástupu
ASAP, dohodou
2 922 EUR/mesiacZákladná mzda je uvádzaná bez započítania predošlých odpracovaných rokov. 13. a 14. plat., ubytovanie zabezpečené

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o klientov na pozícii Pflegeassistent/in v luxusnej rezidencii pre seniorov na okraji Viedne. Historická budova zariadenia sa nachádza v pokojnom lesnom prostredí, ktoré ponúka miesto na oddych nielen pre klientov, ale aj zamestnancov.

Pre okamžitý nástup je potrebné úradné uznania vzdelania v odbore praktická sestra - asistent. Ak ešte nemáte úradné uznanie Vášho vzdelania, veľmi radi Vám budeme pri jeho získaní asistovať a prevedieme Vás celým procesom.

>> Profesionálne a príjemné pracovné prostredie.
>> 13. a 14. plat.
>> Bezplatné ubytovanie s balkónom, priamo v zariadení.
>> Parkovanie zdarma v areáli.
>> Príjemné prostredie s veľkým parkom neďaleko hradu.
>> Dostupná verejná doprava.
>> Len 5 minút autom od hlavného mesta Viedeň.
>> Rakúska pracovná zmluva, zamestnanecký pomer.
>> Možnosť nástupu od úrovne nemeckého jazyka B1.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Luxusná rezidencia pre seniorov na okraji Viedne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pre okamžitý nástup je potrebné rakúske uznanie vzdelania: Anerkennung - Pflegeassistent/in.

V prípade, že zatiaľ nemáte úradné uznanie vzdelania, radi Vám pri jeho získaní budeme asistovať a zastupovať Vás pred slovenskými a rakúskymi úradmi.

Predpokladom je ukončené vzdelanie v zdravotníckom obore: Stredné odborné vzdelanie (zdravotnícky asistent/praktická sestra)

HCMS Recruitment ponúka pracovné pozície pre profesionálov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Kašprišinová
Tel.: +421918962869
E-mail: poslať životopis
ID: 4777965  Dátum zverejnenia: 7.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 922 EUR/mesiac