Можливість для людей з України

Samostatný elektrotechnik - projektant

HCMS s.r.o.

Miesto práce
Savoy Courtyard, Mostová 2, 811 02 Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP, dohodou
1 800 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od skúseností a bude upresnená pri pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatná práca na projekcii energetickej časti veľkokapacitných fotovoltických elektrární na zelenej lúke a iných obnoviteľných zdrojov energie. Samostatný elektroprojektant zodpovedá za projektovú dokumentáciu projektov vo vysokej kvalite a v naplánovaných termínoch.

Všeobecne:

• Analýza projektu (výroba, vyvedenie energie, meranie, komunikácia, riadenie, požiarna ochrana atď.)
• Realizácia návrhov PV projektov.
• Spolupráca pri návrhu plánov v 3D modeloch.
• Analýza variantov prevedenia solárnych elektrární.
• Stanovenie úloh podľa profesií, tvorba zadaní NN, VN, VVN a iné.
• Návrh celkového ako aj konkrétnych dielčích technických riešení NN, (prípadne VN) pre ďalšie spracovanie v stavebnej dokumentácii, pripojovacej dokumentácii, povoľovacích procesoch atď.
• Práca v 3D.
• Koordinácia subdodávateľov/profesií pri dodávke projektovej dokumentácie pre (VN), VVN.
• Technické jednania so zákazníkom, projektantmi, dodávateľmi a výrobou.
• Tvorba a kompletizácia dokumentácie.
• Príprava všetkých stupňov projektovej dokumentácie energetickej časti PD (riešenie, projekt pre stavebné konanie, realizačný projekt, projekt skutočného vyhotovenia).
• Spolupráca na príprave rozpočtu, výkazu/výmeru, plánov činností s ohľadom na dostupné kapacity, definícia úloh a kontrola ich plnenia podľa stupňa projektovej dokumentácie.
• Oponentúry technických riešení – organizácia a zúčastňovanie sa iných oponentúr.
• Spolupráca na príprave tendrovej dokumentácie.

Pre projekty v SR:

• Príprava dokumentácie pre pripojenie.
• Vybavovanie pripojenia do distribučných sietí vrátane:
o Vypracovania a podávania žiadostí a získania vyjadrení ZDS, SDS, VDS a stanovísk PDS, SEPS, ÚRSO.
o Vypracovania a podávania žiadostí a získania osvedčenia na výstavbu energetického zariadenia.
o Vypracovania a podávania žiadostí o pripojenie, uzatvorenia zmluvy o pripojení ZDS, SDS, VDS alebo SEPS, podania žiadosti a získanie povolenia ÚRSO na podnikanie v energetike.
• Validácia zmlúv o pripojení.
• Komunikácia s príslušnými úradmi, sieťami (distribučné spoločnosti, SEPS) atď.

Pre medzinárodné projekty:

• Spolupráca na príprave energetickej časti projektovej dokumentácie ako zadanie pre lokálny projekčný team s cieľom ďalšieho použitia (NN, ev. VN).

- moderná kancelária v reprezentačných priestoroch v Starom Meste
- odmena za výkon – raz ročne získate bonus, ktorý závisí od splnenia firemných a Vašich individuálnych cieľov
- 250 € kredit na čokoľvek každý rok – napr. jazykový kurz, MultiSport karta
- darček pri pracovnom výročí
- bohaté možnosti pre Váš osobný rozvoj a odborné vzdelávanie sa
- firemný telefón aj na súkromné účely
- nápoje na pracovisku
- maximálna zákonná výška stravného

V prípade záujmu nám, prosím, pošlite Váš životopis na [email protected].
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme tých kandidátov, ktorí spĺňajú podmienky pracovnej pozície.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Náš klient je medzinárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá Project Developmentom, poradenstvom a výstavbou v segmente obnoviteľných zdrojov energie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektroinžinier, Elektrotechnické, Energetika, Elektroenergetika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

5

• platný doklad na projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
• AUTOCAD
• EPLAN alebo podobné
• projektovanie v 3D
• MS Office
• PV Case (AUTOCAD nadstavba) vítaný
• PV Syst vítaný
• PV Sol a pod. vítaný
• ochota cestovať v malej miere, najmä SR
• maďarský jazyk vítaný

HCMS Recruitment ponúka pracovné pozície pre profesionálov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4432154  Dátum zverejnenia: 25.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac