Laboratórny diagnostik so zameraním na PCR Sars-CoV-2

HCMS s.r.o.

Miesto práce
Viedeň, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 800 EUR/mesiac+ príplatky + 13. a 14. mzda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatná analýza a diagnostika vzoriek Sars-CoV-2
- príprava, vstupná kontrola, vyhodnotenie a archivovanie vzoriek
- implementácia nových testovacích metód pre Sars-CoV-2
- vykonávanie skúšok
- pomoc pri organizácii chodu laboratória
- príležitostné vykonávanie COVID-19 testov

- inovatívne laboratórium na výbornej adrese v centre Viedne
- príplatky za nočné a víkendové zmeny
- podpora pri hľadaní ubytovania
- možný začiatok pracovnej doby o 6:00 ráno, alebo o 12:00 na poludnie
- možný čiastočný úväzok
- ochranné odevy a testovanie na COVID-19 k dispozícii priamo na pracovisku

Základná hrubá nástupná mzda pre plný pracovný úväzok je vo výške 2 800 €. Prípadná vyššia mzda závisí od kvalifikácie alebo odborného zamerania, či absolvovanej praxe.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výskum a vývoj

Pracovná pozícia v renomovanom medicínskom centre vo Viedni.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

medicínsko-technický laborant ALEBO biomedicínsky analytik ALEBO ukončené vzdelanie prírodovedného/veterinárneho zamerania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

- vzdelanie v medicínsko-technickom odbore, veterinárne alebo prírodovedecké štúdium
- pri kvalifikáciách medicínsko-technický laborant a biomedicínsky analytik je potrebné úradné uznanie vzdelania v Rakúsku
- pracovné skúsenosti s qRT-PCR testami a ovládanie postupu metodiky extrakcie kyseliny nukleovej
- spoľahlivosť a samostatnosť pri výkone práce
- časová flexibilita vítaná, víkendové služby možné po vzájomnej dohode
- podmienkou nástupu je imunizácia voči ochoreniu COVID-19

HCMS Recruitment ponúka pracovné pozície pre profesionálov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4211699  Dátum zverejnenia: 26.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac