Obchodný zástupca pre predaj vzdelávacieho programu PROFESSIONAL

HCA Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 - 4 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

POMÁHAME ĽUĎOM RÁSŤ A ŽIŤ LEPŠÍ ŽIVOT

HCA Slovakia je vzdelávacia spoločnosť, ktorá úspešne napreduje už 19 rokov.
Na našich seminároch učíme manažérov a obchodníkov ako zlepšovať efektivitu práce a medziľudské vzťahy.
Sme kolektív, v ktorom sa členovia navzájom podporujú, preto všetko funguje tak ako má a toto vieme naučiť aj našich klientov.

Naše semináre sú určené pre firmy zo všetkých odvetví a trh je veľký.

Preto dnes hľadáme silného človeka na pozíciu
OBCHODNÝ ZÁSTUPCA pre predaj vzdelávacieho Programu PROFESSIONAL.

Rýchle zaškolenie vám nedovolí prešľapovať na mieste.
S navštevovaním zákazníkov v teréne vám zo začiatku pomôže váš šéf, s ktorým sa môžete kedykoľvek otvorene porozprávať.
Môžete sa spoľahnúť, že po prvých výsledkoch vám poskytneme dokonalé zázemie: správa kontaktov, dohodnutie stretnutí.

Ponúkame tiež nezávislosť, účasť na školeniach s TOP prednášateľmi v oblasti manažmentu z celého sveta, plat bez hornej hranice.

Hľadáme človeka, ktorého baví kontaktovať zákazníkov, navštevovať firmy, predávať a uzatvárať objednávky.
Hľadáme človeka, ktorý nechce stáť na mieste, chce robiť niečo, čo má zmysel a vie, že práca môže byť aj zábavou.
Hľadáme človeka, ktorý má skúsenosti v predaji, vlastné auto a hľadá prácu, v ktorej by sa mohol naplno prejaviť.

Zaujalo Vás to? Tešíme sa, že Vás spoznáme.

Pošlite nám Váš životopis s fotografiou na: [email protected]
a my Vás pozveme na výberový pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

HCA Slovakia je vzdelávacia spoločnosť. Naším účelom je pomôcť klientom zlepšiť svoje podnikanie a vniesť úspech, zisk a etiku do pracovného, aj súkromného života.
Školíme na celom území Slovenska od roku 2001. Naše školiace priestory a kancelárie nájdete v Košiciach, Poprade, Nitre a v Banskej Bystrici. Vyškolili sme viac ako 16 000 ľudí.
Náš web: www.skolamanazmentu.sk

Pozrite si záznam webinára a zistite, ako u nás prebiehajú školenia - kliknete na nasledujúci link - vyplňte svoje údaje a do políčka POZNÁMKA napíšte slovo PRÁCA.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3869978  Dátum zverejnenia: 13.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac