Manažér mládežníckeho hokejového klubu (manažér klubu)

Barani - Hokejová škola Michala Handzuša, o.z.

Miesto práce
Hronské predmestie 1452/4, 974 01 Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
december 2019 alebo január 2020
1 400 - 1 500 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy bude 1400 EUR. Ďalšie odmeny budú definované v ročnom pláne a ich vyplatenie bude podmienené splnením cieľov, ktoré bude manažér sám definovať.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manažér klubu bude zodpovedať za plnenie nasledovných úloh v mládežníckom hokejovom klube:
- V oblasti športová činnosť klubu:
o organizácia náboru detí na hokej
o získanie potrebných vstupov od trénerov a príprava plánu na zabezpečenie zápasového a tréningového procesu pre všetky vekové kategórie
o organizačné zabezpečenie športovej sezóny klubu, vrátane (bez obmedzenia) prihlásenia družstiev do súťaží, registrácia hráčov, absolvovanie lekárskych prehliadok a testov, zabezpečenie dopravy
- V oblasti technické a materiálne zabezpečenie fungovania klubu:
o zabezpečenie funkčných tréningových a regeneračných priestorov
o zabezpečenie technickej výbavy nevyhnutnej pre tréningový proces a účasť v súťažiach
- V oblasti financovanie klubu:
o vypracovanie a implementácia krátkodobého a dlhodobého finančného plánu na zabezpečenie riadneho fungovania klubu (v spolupráci s externým odborným poradcom)
o zabezpečenie riadneho výberu a evidencie členských oddielových príspevkov
o zabezpečenie príjmov od sponzorov, z dotácií, grantov, príspevkov zo SZĽH a pod.
o vypracovanie projektov na rozvoj infraštruktúry a materiálno-technického zabezpečenia (z externých fondov na podporu projektov)
o zabezpečenie vypracovania marketingovej stratégie klubu a implementácia tejto stratégie do fungovania klubu (v spolupráci s externým odborným poradcom)
o manažment samostatných marketingových aktivít klubu a spoločných marketingových aktivít klubu v spolupráci s inými organizáciami
- V oblasti komunikácia a vzťah s verejnosťou:
o zabezpečenie vypracovania komunikačnej stratégie klubu a implementácia tejto stratégie do fungovania klubu
o manažment spolupráce so zahraničnými klubmi
o zabezpečenie komunikácie s partnerskými organizáciami, inými hokejovými klubmi a inštitúciami (SZĽH, samospráva, školy, VÚC)
- V oblasti správa a riadenie klubu:
o vypracovanie ročného plánu činnosti a cieľov klubu
o vytvorenie organizácie práce športovo-technického úseku, manažovanie priebehu porád a získanie riadnych výstupov z práce ostatných oddelení klubu (pre potreby reportingu a monitorovania progresu)
o vedenie kompletnej zmluvnej agendy klubu, vrátane, avšak bez obmedzenia, zmlúv s hráčmi a s trénermi, členmi klubu, externými spolupracovníkmi, nájomné a iné zmluvy nevyhnutné na zabezpečenie riadneho fungovania klubu (v spolupráci s externým odborným poradcom)
o zabezpečenie a riadne vedenie účtovníctva (v spolupráci s externým odborným poradcom)
Manažér klubu bude tiež poskytovať všetku potrebnú súčinnosť osobám zodpovedným za športovú činnosť a tréningový proces v klube (predovšetkým tréneri a šéftréner) tak, aby mohla športová činnosť a tréningový proces prebiehať podľa klubom stanoveného a schváleného plánu športovej činnosti.
Manažér klubu bude priamo zodpovedať za výkon svojej funkcie a práce predsedovi klubu. Pri nasledovných činnostiach bude manažérovi klubu poskytovať všetku potrebnú súčinnosť predsedovi hokejového klubu:
- príprava (ročného) plánu činnosti a cieľov klubu
- dohľad nad plnením cieľov a výkonom plánu činnosti klubu
- reporting činnosti klubu a odpočet plnenia cieľov klubu voči zainteresovaným osobám.

Možnosť podieľať sa na budovaní moderného hokejového klubu.
Spolupráca s odborným tímom pod vedením Michala Handzuša.
Možnosť dodatočného vzdelávania a účasti na zahraničných podujatiach zameriavajúcich sa na rozvoj hokeja.
Ostatné benefity a výhody budú definované po vypracovaní strategického plánu činnosti klubu.

Spolu so štruktúrovaným životopisom nám, prosím, doručte aj motivačný list v ktorom vysvetlíte prečo ste práve Vy vhodný kandidát/kandidátka na túto prácu. Súčasťou motivačného listu musia byť aj kontaktné údaje na aspoň dve nespriaznené osoby, od ktorých môžeme získať spätnú väzbu na Vaše predchádzajúce pracovné alebo odborné pôsobenie. Vhodní kandidáti budú následne kontaktovaní telefonicky a na základe úspešného telefonického pohovoru budú pozvaní na ústny pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment, príp. manažment neziskových organizácií

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Mac OS - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Ideálny kandidát je človek, ktorý chce pôsobiť v Banskej Bystrici a má preukázateľnú motiváciu rozvíjať športový klub v podmienkach Slovenskej republiky. Hľadáme bezúhonného človeka, ktorý je schopný samostatnej práce, vie preukázateľne spolupracovať s ľuďmi a viesť ľudí k dosahovaniu cieľov, má manažérske skúsenosti a je naďalej ochotný na sebe pracovať a neustále sa vzdelávať a zlepšovať.
Preukázateľné manažérske zručnosti a skúsenosti a vzťah k športu (hokeju) sú nevyhnutnosťou. Skúsenosti s manažovaním klubu a skúsenosti s prácou v treťom sektore sú výhodou.

Barani - Hokejová škola Michala Handzuša je hokejový klub, ktorého hlavnou náplňou je starostlivosť o mládež a kvalitná práca s mládežou s cieľom rozvoja mladých ľudí ako kvalitných hokejistov a plnohodnotných členov komunity, v ktorej vyrastajú a žijú.
ID: 3803610  Dátum zverejnenia: 5.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 - 1 500 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy bude 1400 EUR. Ďalšie odmeny budú definované v ročnom pláne a ich vyplatenie bude podmienené splnením cieľov, ktoré bude manažér sám definovať.