Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Skladník pre moderný závod HBPO Slovakia - zabezpečujeme stabilnú prácu a dobré platové ohodnotenie

HBPO Slovakia s.r.o.

Miesto práce
CTPark Bratislava, Opletalova, Devínska Nová Ves
Termín nástupu
Dohodou
9,63 EUR/hod.Pracovník logistiky s priemernou mesačnou mzdou 1600 €/ mesiac, vrátane pohyblivej zložky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nového závodu v Bratislave-Devínska Nová Ves hľadáme spoľahlivých kolegov do kmeňového stavu. Popis práce:
- nakládka a vykládka kamiónov
- zásobovanie montážnej linky
- preskladňovanie komponentov, materiálu
Práca v trojzmennej prevádzke počas pracovného týždňa pondelok-piatok

Sociálny program (príspevok pri narodení dieťaťa, pracovné jubileum, podpora darcov krvi, príspevok pri odchode do starobného dôchodku)
Odporúčací program (náborový príspevok za odporúčanie nového kolegu)
13. plat v dvoch častiach
Každoročná valorizácia mzdy
Príjemné a čisté pracovné prostredie
Firemná kultúra, ktorá je založená na priateľskej a neformálnej atmosfére
Výborná dopravná dostupnosť- možnosť vlakovej dopravy
Bezplatné parkovanie v areáli
Stravné, resp. finančný príspevok vopred na účet

Všetkým kandidátom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

26.4.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Ostatné znalosti

Preukaz obsluhy mot. vozíkov - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

prax v sklade vo výrobnej spoločnosti výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- preukaz VZV podmienkou, aj neplatný
- preukaz A B C D W1 výhodou
- prax v sklade v automobilovom priemysle - výhodou
- flexibilita / schopnosť pracovať v tíme

Spoločnosť HBPO Slovakia s.r.o. v Lozorne sa od roku 2002 zameriava na JIS dodávky frontend modulov pre Volkswagen Slovakia. Hovorí za nás 20 ročná prax a cez 300 odborníkov s bohatými skúsenosťami.
Pridajte sa k nám a podieľajte sa na technologicky rôznorodých projektoch pod taktovkou skúsených lídrov. Pracujte v medzinárodnej spoločnosti, ktorá aktuálne buduje nový závod v Bratislave.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Reitlová
E-mail: poslať životopis
ID: 4591270  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 9,63 EUR/hod.