Disponent logistiky vo výrobnej spoločnosti

HBPO Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
Dohodou
1 500 EUR/mesiac° konečná výška mzdy závisí od odbornosti a skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Plánovanie, organizácia a kontrola dodávok nakupovaných dielov
• Spracovanie kmeňových údajov dodávateľov a dielov v systéme SAP
• Nákup a disponovanie nakupovaných dielov, prostredníctvom týždenných odvolávok
• Management obalov
• Získanie cenových ponúk pre transportné náklady

​Sociálny program (príspevok pri narodení dieťaťa, pracovné jubileum, podpora darcov krvi, príspevok pri odchode do starobného dôchodku)
​Odporúčací program (náborový príspevok za odporúčanie nového kolegu)
​13. plat v dvoch častiach
​Každoročná valorizácia mzdy
​Príjemné a čisté pracovné prostredie
​Firemná kultúra, ktorá je založená na priateľskej a neformálnej atmosfére
​Bezplatné parkovanie v areáli
​Stravné, resp. finančný príspevok vopred na účet​

V prípade, že spĺňate požiadavky a naša ponuka Vás oslovila, zašlite prosím svoj profesijný životopis v slovenskom na kontakty uvedené nižšie.
K životopisu pripojte súhlas so spracovaním osobných údajov. Kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, logistika,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office – pokročilý - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1 rok

Počet rokov praxe

1

SAP znalosti, prax SAP výhodou
Prax v oblasti dispozícií dielov a logistiky výhodou
Samostatnosť, Komunikatívnosť, Zodpovednosť

Spoločnosť HBPO Slovakia s.r.o. v Lozorne sa od roku 2002 zameriava na JIS dodávky frontend modulov pre Volkswagen Slovakia. Hovorí za nás 20 ročná prax a cez 300 odborníkov s bohatými skúsenosťami.
Pridajte sa k nám a podieľajte sa na technologicky rôznorodých projektoch pod taktovkou skúsených lídrov. Pracujte v medzinárodnej spoločnosti, ktorá aktuálne buduje nový závod v Bratislave.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4475678  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac