Špecialista nákupu

HBM Pharma s.r.o.

Miesto práce
Sklabinská, Martin
Termín nástupu
asap
1 100 EUR/mesiacNástupný plat od 1 100 € brutto (podľa skúseností kandidáta) + dochádzkový bonus vo výške 100 € + bonus za osobnostný výkon, bonus za výkon spoločnosti, vianočný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- na základe potvrdených objednávok od zákazníkov vystavovať objednávky pre sledované skupiny materiálov (účinné a pomocné látky, obalový materiál a iné položky) v súlade s kvalitatívnymi požiadavkami,
- preverovanie dostupnosti materiálov, zisťovanie dodacích termínov objednaného tovaru, komunikácia informácii na príslušné oddelenia v rámci spoločnosti,
- vybavovanie agendy spojenej s príjmom tovaru na sklad ako odsúhlasovania sprievodných dokumentov,
- komunikácia s dodávateľom ohľadne reklamácií a upozornení kvality, vykonávať pravidelné hodnotenie s nimi,
- uzatvárania zmlúv s odsúhlasenými dodávateľmi,
- aktivovanie cenových dopytov, analyzovanie cien konkurenčných ponúk, aktívne vyhľadávanie najlepších dodávateľov materiálov s ohľadom na cenu, kvalitu a podmienky dodania podľa platných interných pracovných postupov,
- optimalizácia nákupných procesov s cieľom zefektívniť prácu na oddelení,
- aktualizovanie nákupných údajov v SAP systéme ako kmeňové údaje, cenníky, údaje na dodávateľa či špecifikácie nakupovanej položky,
- pripravovanie analýz a reportov, spolupodieľanie sa na tvorbe ročného plánu nakupovaných materiálov,
- vypracovanie reportov podľa požiadaviek nadriadeného a podľa interných pravidiel oddelenia,
- komunikácia s oddeleniami v rámci spoločnosti.

- práca pre dynamickú spoločnosť
- zaujímavý školiaci a vzdelávací systém
- motivačný program a sociálne benefity
- príspevok zamestnávateľa na III. dôchodkový pilier

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- proaktívny prístup k práci
- samostatnosť, systematickosť, precíznosť
- komunikatívnosť
- analytické a rozhodovacie myslenie
- schopnosť pracovať v tíme
- odolnosť voči stresu
- ochota učiť sa nové veci
- výhodou sú skúsenosti na odd. nákupu vo výrobnej spoločnosti

Naše posolstvo:

Byť partnerom pre zmluvnú výrobu farmaceutických prípravkov, a to v oblastiach:
- výroba injekcií
- výroba tabliet
- balenie tabliet a injekcií
- kontrola kvality a uvoľňovanie liekov

HBM Pharma s.r.o. je považovaná za zaujímavého zamestnávateľa v rámci mesta Martin a jeho širšieho okolia nielen pre snahu spoločnosti zabezpečiť svojim zamestnancom solídne pracovné podmienky, ale tiež pre charakter svojho výrobného programu. V spoločnosti HBM Pharma s.r.o. Vám ponúkame prácu v príjemnom prostredí, ako aj možnosť odborného rastu na ktorejkoľvek pracovnej pozícii. Naviac je tu priestor na spoznanie moderných výrobných technológií používaných vo farmaceutickom priemysle.
Uplatniť sa u nás môžu záujemcovia o prácu najmä so stredoškolským vzdelaním v oblasti chémie, farmácie a potravinárskych odborov, rovnako ako absolventi iných odborných škôl, najmä technických odborov, ale aj absolventi vysokoškolského štúdia v oblasti farmácie, chémie a iného prírodovedného zamerania.
Aj pre práve skončených absolventov sú u nás dvere otvorené. Všetci novoprijatí zamestnanci prejdú viacúrovňovým tréningovým programom, vďaka ktorému získajú potrebné vedomosti a zručnosti potrebné pre kvalitný výkon svojej práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3696981  Dátum zverejnenia: 10.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac