Špecialista plánovania

HBM Pharma s.r.o.

Miesto práce
Sklabinská 30, Martin
1 200 EUR/mesiacNástupný plat (od 1200 € brutto podľa skúseností kandidáta), k tomu dochádzkový bonus vo výške 100 €, bonus za osobný výkon, bonus za výkon spoločnosti, vianočný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- správa dát v systéme SAP- zakladanie, aktualizácia a ošetrovanie kmeňových údajov,
- koordinovanie pracovných úloh a spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti,
- na základe dostupnosti požadovaných komponentov a aktuálnych interných výrobných kapacít, podieľať sa na tvorbe výrobného plánu, aktualizovať výrobný plán v nadväznosti na upravené dodacie termíny od dodávateľov, vytváranie plánovaných objednávok pre materiály vstupujúce do výroby,
- príprava pravidelných hlásení o spotrebe účinných látok, pomocných materiálov, kontrola exspirácie surovín a materiálov, sumarizovanie a spracovávanie informácií podľa pokynov vedúceho oddelenia,
- vedenie štatistík výroby, zodpovednosť za výšku a správnosť zásob v sklade,
- podieľanie sa na implementácii nových projektov/ prezentácií,
- príprava podkladov pre likvidačnú komisiu,
- podieľanie sa na realizácii ročnej inventúry skladových zásob,
- participovanie na projektových úlohách s cieľom zefektívniť prácu na oddelení a útvare,
- analýza pracovných postupov, využitie znalostí a skúseností pre identifikáciu príležitostí v rozsahu kompetencií a navrhnutie krokov pre zlepšenie procesov,
- spolupodieľanie sa na doručení plánovaného rozpočtu na oddelení pôsobnosti, navrhnutie krokov pre zníženie nákladov,
- zodpovednosť za dosiahnutie nastavených osobných cieľov.

- práca pre dynamickú spoločnosť
- zaujímavý školiaci a vzdelávací systém
- motivačný program a sociálne benefity
- príspevok zamestnávateľa na III. dôchodkový pilier

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- proaktívny prístup k práci,
- samostatnosť, systematickosť, precíznosť,
- komunikatívnosť,
- flexibilita
- analytické a rozhodovacie myslenie,
- schopnosť pracovať v tíme,
- ochota učiť sa nové veci
- efektívne organizovanie pracovného času
- predvídateľnosť, schopnosť prepojiť si viaceré súvislosti v rámci procesov
- časová flexibilita, odolnosť voči stresu
- práca v systéme SAP – výhodou
- znalosti v oblasti projektového riadenia- Lean six sigma, Prince a pod. výhodou
- skúsenosti z výrobného závodu v oblasti plánovania, nákupu a vnútropodnikovej logistiky sú výhodou
- komunikatívna znalosť anglického jazyka slovom a písmom

Naše posolstvo:

Byť partnerom pre zmluvnú výrobu farmaceutických prípravkov, a to v oblastiach:
- výroba injekcií
- výroba tabliet
- balenie tabliet a injekcií
- kontrola kvality a uvoľňovanie liekov

HBM Pharma s.r.o. je považovaná za zaujímavého zamestnávateľa v rámci mesta Martin a jeho širšieho okolia nielen pre snahu spoločnosti zabezpečiť svojim zamestnancom solídne pracovné podmienky, ale tiež pre charakter svojho výrobného programu. V spoločnosti HBM Pharma s.r.o. Vám ponúkame prácu v príjemnom prostredí, ako aj možnosť odborného rastu na ktorejkoľvek pracovnej pozícii. Naviac je tu priestor na spoznanie moderných výrobných technológií používaných vo farmaceutickom priemysle.
Uplatniť sa u nás môžu záujemcovia o prácu najmä so stredoškolským vzdelaním v oblasti chémie, farmácie a potravinárskych odborov, rovnako ako absolventi iných odborných škôl, najmä technických odborov, ale aj absolventi vysokoškolského štúdia v oblasti farmácie, chémie a iného prírodovedného zamerania.
Aj pre práve skončených absolventov sú u nás dvere otvorené. Všetci novoprijatí zamestnanci prejdú viacúrovňovým tréningovým programom, vďaka ktorému získajú potrebné vedomosti a zručnosti potrebné pre kvalitný výkon svojej práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3477444  Dátum zverejnenia: 1.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac