660 - 750 EUR

Skladník

HBM Pharma s.r.o.

Miesto práce
Sklabinská, Martin
Termín nástupu
asap
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovať príjem a výdaj tovaru, jeho uskladnenie, nakladanie i vykladanie
- príprava a výdaj materiálu do výroby podľa potrieb výrobných liniek
- naskladnenie hotových výrobkov na export ako aj ich vyskladnenie
- vedenie interne predpísanej skladovej dokumentácie
- práca s informačným skladovým systémom
- práca v trojzmennej prevádzke

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

660€ brutto + prítomnostný bonus 50€, výkonnostný bonus 13% a bonus za výkon spoločnosti 1%, príplatky za zmennosť, víkendový bonus 100€ za nazbieraných 37,5 hodiny nadčasovej práce cez víkend, sviatok alebo 6. zmena počas pracovného týždňa, po zapracovaní 850€ brutto - základná zložka mzdy s dochádzkovým bonusom, s výkonnostným bonusom, s bonusom za výkon spoločnosti, s príplatkami za zmennosť

- práca v stabilnej spoločnosti
- zaujímavý školiaci a vzdelávací systém
- motivačný program a sociálne benefity
- príspevok zamestnávateľa na III. dôchodkový pilier

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Počet rokov praxe

1

- manuálna zručnosť
- vysoké pracovné nasadenie
- zodpovednosť a flexibilita
- precíznosť
- logické myslenie
- ochota učiť sa nové veci
- prax s obsluhou NZV a VZV výhodou

Naše posolstvo:

Byť partnerom pre zmluvnú výrobu farmaceutických prípravkov, a to v oblastiach:
- výroba injekčných roztokov v ampuliach
- výroba tabliet
- balenie tabliet
- kontrola kvality a uvoľňovanie liekov

HBM Pharma s.r.o. je považovaná za lukratívneho a zaujímavého zamestnávateľa v rámci mesta Martin a jeho širšieho okolia nielen pre snahu spoločnosti zabezpečiť svojim zamestnancom uspokojivé pracovné podmienky, ale tiež pre charakter svojej činnosti. V spoločnosti HBM Pharma s.r.o. Vám ponúkame možnosť odborného rastu a prácu v príjemnom prostredí.
Uplatniť sa u nás môžu záujemcovia o prácu najmä so stredoškolským a vysokoškolským farmaceutickým vzdelaním, ale aj absolventi iných odborných škôl, najmä technického a prírodovedného zamerania.
Aj pre práve skončených absolventov sú u nás dvere otvorené. Všetci novoprijatí zamestnanci prejdú viacúrovňovým tréningovým programom, vďaka ktorému získajú vedomosti a zručnosti potrebné pre vykonávanie svojej práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Sklabinská 30
036 80 Martin

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Hullová
Tel.: +421434202621
E-mail: poslať životopis
ID: 2976976   Dátum zverejnenia: 7.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   660€ brutto + prítomnostný bonus 50€, výkonnostný bonus 13% a bonus za výkon spoločnosti 1%, príplatky za zmennosť, víkendový bonus 100€ za nazbieraných 37,5 hodiny nadčasovej práce cez víkend, sviatok alebo 6. zmena počas pracovného týždňa, po zapracovaní 850€ brutto - základná zložka mzdy s dochádzkovým bonusom, s výkonnostným bonusom, s bonusom za výkon spoločnosti, s príplatkami za zmennosť