Špecialista zabezpečenia kvality

HBM Pharma s.r.o.

Miesto práce
Sklabinská, Martin
1 000 EUR/mesiacNástupný plat od 1000 € + dochádzkový bonus vo výške 100 €, po skúšobnej dobe bonus za osobný výkon 13%, bonus za výkon spoločnosti 3%, vianočný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola výrobnej a kontrolnej záznamovej dokumentácie o šarži
- riadenie odchýlok, reklamácií a zmenových konaní
- spolupráca pri externých auditoch dodávateľov materiálov a služieb
- spolupráca pri vytváraní internej predpisovej dokumentácie
- vykonávanie a dokumentovanie interných auditov.

- práca v stabilnej a dynamickej spoločnosti
- zaujímavý školiaci a vzdelávací systém
- motivačný program a sociálne benefity
- príspevok zamestnávateľa na III. dôchodkový pilier

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmaceutické, chemické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- analytické myslenie
- vysoké pracovné nasadenie
- zodpovednosť a flexibilita
- komunikatívnosť
- práca v kolektíve
- ochota učiť sa nové veci

Naše posolstvo:

Byť partnerom pre zmluvnú výrobu farmaceutických prípravkov, a to v oblastiach:
- výroba injekcií
- výroba tabliet
- balenie tabliet a injekcií
- kontrola kvality a uvoľňovanie liekov

HBM Pharma s.r.o. je považovaná za zaujímavého zamestnávateľa v rámci mesta Martin a jeho širšieho okolia nielen pre snahu spoločnosti zabezpečiť svojim zamestnancom solídne pracovné podmienky, ale tiež pre charakter svojho výrobného programu. V spoločnosti HBM Pharma s.r.o. Vám ponúkame prácu v príjemnom prostredí, ako aj možnosť odborného rastu na ktorejkoľvek pracovnej pozícii. Naviac je tu priestor na spoznanie moderných výrobných technológií používaných vo farmaceutickom priemysle.
Uplatniť sa u nás môžu záujemcovia o prácu najmä so stredoškolským vzdelaním v oblasti chémie, farmácie a potravinárskych odborov, rovnako ako absolventi iných odborných škôl, najmä technických odborov, ale aj absolventi vysokoškolského štúdia v oblasti farmácie, chémie a iného prírodovedného zamerania.
Aj pre práve skončených absolventov sú u nás dvere otvorené. Všetci novoprijatí zamestnanci prejdú viacúrovňovým tréningovým programom, vďaka ktorému získajú potrebné vedomosti a zručnosti potrebné pre kvalitný výkon svojej práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2763169  Dátum zverejnenia: 14.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac