Technický dozor investora (Olomoucký kraj)

HBH Projekt spol. s r.o.

Místo práce
Olomouc, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro naše stavby v Olomouckém kraji hledáme nové kolegy pro technický dozor dozor ve specializacích:

  • pozemní komunikace
  • mosty
  • kontrola kvality

Máme zájem o zkušené ale i začínající kolegyně a kolegy. Oceníme Vaši stávající odbornost, kvalifikaci a profesionalitu, nebo Vám dáme příležitost ji získat!

CO VÁS ČEKÁ

Odborná činnost související s výkonem technického dozoru investora:

  • kontrola průběhu stavebních prací na přidělených stavebních objektech v souladu se smlouvou a relevantními právními a technickými předpisy
  • projednávání, připomínkování a odsouhlasení dokumentace zhotovitele
  • účast na jednáních se zadavateli, zhotoviteli a dotčenými orgány státní správy.

V případě Vašeho zájmu se můžete zapojit i do dalších konzultačních činností útvaru a pomoci je rozvíjet.

NABÍZÍME VÁM

  • možnost ovlivnit průběh největších dopravních staveb v České republice
  • prostor pro seberealizaci, velkou míru svobody spojenou s odpovídající zodpovědností
  • zajímavou práci bez nadbytečného stresu, bezproblémové skloubení pracovního a osobního života
  • podporu ve Vašem osobním i profesním růstu, to je pro nás důležité
  • přátelskou a neformální firemní kulturu, na té si zakládáme
  • pravidelnou měsíční mzdu, zajímavé roční bonusy, příplatky za zvýšení kvalifikace
  • balík firemních benefitů včetně služebního vozidla pro soukromé účely

POTŘEBUJEME OD VÁS

  • odpovídající stavební vzdělání VŠ/SŠ
  • orientaci v legislativě, oborových předpisech a systému výstavby dopravní infrastruktury
  • orientaci v technické dokumentaci
  • běžnou znalost práce s výpočetní technikou (využijete i pro elektronický stavební deník, sdílení dokumentů a online komunikaci)
  • řidičský průkaz a ochotu cestovat

v seniorské pozici:

  • praxi ve stavebnictví jako technický dozor, stavbyvedoucí, stavební technik
  • autorizaci v oboru a Oprávnění pro výkon stavebního dozoru na stavbách pozemních komunikací nebo vůli získat je

v juniorské pozici:

  • ochotu učit se a získávat praxi pod vedením zkušených kolegů
  • vůli v budoucnu získat potřebná oprávnění pro výkon činnosti v oboru – v tom Vás podpoříme.

Vaše pracoviště bude v dojezdové vzdálenosti od Olomouce.

Nastoupit můžete ihned nebo dle dohody.

Zní to dobře? Chcete vědět více? Chcete pro nás pracovat na jiné pozici nebo v jiném regionu? Zašlete nám formou odpovědi svůj životopis a pár slov k tomu v průvodním dopise. Těšíme se.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 4547349  Dátum zverejnenia: 28.4.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc