Ekonóm / účtovník / analytik

HBE Property, s.r.o.

Levická 886, Vráble, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
1 000 - 1 500 EUR/mesiacv závislosti od formy úväzku, skúseností kandidáta a úrovne plnenia KPI

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné vedenie ekonomickej a účtovnej agendy
Kalkulácie, finančná analytika, reporting nákladov/výnosov
Vedenie účtovníctva (PÚ+JÚ)
Zostavenie účtovných závierok a daňových priznaní (DPH, DPPO, DPFO)
Fakturácia, inventarizácie a uzávierky
Spracovanie a vedenie transferovej dokumentácie
Banková úhrada záväzkov, kontrola splatnosti pohľadávok, vedenie pokladne

široké spektrum výhod a benefitov v rámci skupiny
možnosť občasného homeoffice

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Pokročilý
KROS Omega - Pokročilý
K2 Informačný systém - Pokročilý
Codex - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

5

Precíznosť a zodpovednosť
Analytické myslenie

HBE Property, s.r.o. je členom regionálnej skupiny, ktorá už od roku 2008 prináša inovatívne riešenia a realizuje projekty v oblasti developingu rezidenčných nehnuteľností (www.panskepole.sk), prevádzky obnoviteľných zdrojov energie (fotovoltické elektrárne) a progresívnej kombinovanej poľnohospodárskej výroby a spracovateľského potravinového priemyslu (www.ahafarma.sk)

www.panskepole.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4542369  Dátum zverejnenia: 20.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac