Obsadzujeme pozíciu Consolidation Specialist do super teamu!

HB Reavis

Nivy, Mlynské nivy, Ružinov, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiacMzda môže byť prehodnotená na základe predchádzajúcich skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti v audite a privítal by si pohodovejší spôsob tejto nárazovej práce? V HB Reavis máš jedinečnú príležitosť využiť svoje analytické schopnosti bez prehnanej dokumentácie s maximálnou flexibilitou akú potrebuješ. Staň sa súčasťou tímu, kde sa konsoliduje bez stresu!

Náplň práce:

* Spolupráca na príprave konsolidovanej účtovnej závierky

* Komunikácia s externými dodavateľmi služieb a zabezpečenie včasné dodanie účtovných údajov pre konsolidáciu

* Príprava prevodu účtovných dát pripravených v súlade s lokálnymi účtovnými predpismi do IFRS

* Participácia  na ad-hoc účtovných projektoch

* Komunikácia s lokálnymi účtovnými tímami vrámci skupiny

* Spolupráca s externým auditorom

* Komunikácia s externými daňovými a účtovnými poradcami

U nás máme množstvo benefitov, toto je len ochutnávka:

* Flexibilný pracovný čas + Home office

* Cafeteria systém

* Životné a úrazové poistenie

* 5 sick days

* Parkovanie

* Priateľská a neformálna pracovná atmosféra

Veľmi pekne ďakujeme za poslanie Vášho CV. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

audit

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

auditor

Počet rokov praxe

2

* Znalosť IFRS a slovenského účtovníctva

* Znalosť princípov konsolidácie

* Skúsenosť s Microsoft Excel

* Silný tímový hráč s orientáciou na detail

Sme medzinárodný poskytovateľ pracovných priestorov. Navrhujeme, budujeme a spravujeme priestory so zameraním na udržateľnosť, wellbeing a produktivitu ľudí. Naše budovy sú medzinárodne ocenené a vyznačujú sa centrálnou polohou s výbornou dostupnosťou, prístupom k dizajnu zameraným na ľudí s vysokými štandardmi udržateľnosti a inovácií, zameranými na služby pre klientov.

Pôsobíme v piatich krajinách: v Spojenom kráľovstve, Nemecku, Poľsku, na Slovensku a v Maďarsku a poskytli sme pracovné priestory už pre viac ako 75 000 ľudí. Od založenia spoločnosti HB Reavis v roku 1993 sme úspešne dodali viac ako 1,69 milióna m2 kancelárskych a obchodných priestorov. V súčasnosti spravujeme 640 000 m2 pracovných priestorov v hodnote 3 miliardy EUR.

Okrem pracovných priestorov, šitých na mieru, ponúkame aj extra pridané služby, ktoré z pracovného prostredia robia miesto podporujúce wellbeing a produktivitu jeho užívateľov. Klienti tak majú k dispozícií službu More by HB Reavis, ktorá poskytuje bikesharing, službu concierge a organizuje eventy podporujúce zdravý životný štýl.

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Magdolenová
Tel.: +421947957711
E-mail: poslať životopis
ID: 4821081  Dátum zverejnenia: 2.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac