Project Management Assistant

HB Reavis

Miesto práce
Mlynské nivy, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
1 300 EUR/mesiacMzda môže byť navýšená na základe skúseností kanadidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš projektový team sa rozširuje. Ponúkame príležitosť pre človeka, ktorý ovláda základnú stavebnú terminológiu a má rád administratívnu prácu.

Čo ťa čaká:
* Administratívna podpora pri vytváraní, rozosielaní a archivovaní systémových objednávok
* Zakladanie nových klientov
* Konverzia dokumentov do elektronickej formy
* Podpora Project Managera v rôznych fázach projektu
* Iná podpora v administratívnych a organizačných činnostiach

* Možnosť osobného rozvoja
* Priateľská a otvorená komunikácia
* Flexibilný pracovný čas
* Moderné office priestory

Ak Vás naša pozícia zaujala, pošlite nám Vaše CV. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Skúsenosti s projektovou dokumentáciou, stavebnou terminológiou
* Znalosť balíkov MS Office
* Proaktivita, samostatnosť
* Komunikatívnosť a ochota riešiť problémy
* Organizačné schopnosti

Sme medzinárodný poskytovateľ pracovných priestorov. Navrhujeme, budujeme a spravujeme priestory so zameraním na udržateľnosť, wellbeing a produktivitu ľudí. Naše budovy sú medzinárodne ocenené a vyznačujú sa centrálnou polohou s výbornou dostupnosťou, prístupom k dizajnu zameraným na ľudí s vysokými štandardmi udržateľnosti a inovácií, zameranými na služby pre klientov.

Pôsobíme v piatich krajinách: v Spojenom kráľovstve, Nemecku, Poľsku, na Slovensku a v Maďarsku a poskytli sme pracovné priestory už pre viac ako 75 000 ľudí. Od založenia spoločnosti HB Reavis v roku 1993 sme úspešne dodali viac ako 1,69 milióna m2 kancelárskych a obchodných priestorov. V súčasnosti spravujeme 640 000 m2 pracovných priestorov v hodnote 3 miliardy EUR.

Okrem pracovných priestorov, šitých na mieru, ponúkame aj extra pridané služby, ktoré z pracovného prostredia robia miesto podporujúce wellbeing a produktivitu jeho užívateľov. Klienti tak majú k dispozícií službu More by HB Reavis, ktorá poskytuje bikesharing, službu concierge a organizuje eventy podporujúce zdravý životný štýl.

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Magdolenová
Tel.: +421945957711
E-mail: poslať životopis
ID: 4784277  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac