Stážista právneho oddelenia

HB Reavis

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš popri štúdiu zažiť aj realitu fungovania právneho oddelenia v prestížnej medzinárodnej spoločnosti? HB Reavis Ti ponúka príležitosť ako Legal Intern.

Čo ťa čaká:
* Asistencia pri internej právnej agende
* Príprava podkladov pre advokátov / koncipientov
* Administratívna podpora právneho oddelenia
* Komunikácia s orgánmi verejnej moci / notárom / katastrom
* Práca s portálom Slovensko.sk
* Archivácia dokumentov

* Moderné office priestory
* Možnosť ďalšieho kariérneho pôsobenia v spoločnosti
* Práca v príjemnom kolektíve

Ak Ťa pozícia zaujala a chceš sa stať súčasťou nášho tímu, pošli nám svoj životopis. Kontaktovať budeme len vhodných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

* študent 2-3. ročníka právnickej fakulty
* zodpovednosť, zmysel pre detail
* tímový hráč, komunikatívnosť

Sme medzinárodný poskytovateľ pracovných priestorov. Navrhujeme, budujeme a spravujeme priestory so zameraním na udržateľnosť, wellbeing a produktivitu ľudí. Naše budovy sú medzinárodne ocenené a vyznačujú sa centrálnou polohou s výbornou dostupnosťou, prístupom k dizajnu zameraným na ľudí s vysokými štandardmi udržateľnosti a inovácií, zameranými na služby pre klientov.

Pôsobíme v piatich krajinách: v Spojenom kráľovstve, Nemecku, Poľsku, na Slovensku a v Maďarsku a poskytli sme pracovné priestory už pre viac ako 75 000 ľudí. Od založenia spoločnosti HB Reavis v roku 1993 sme úspešne dodali viac ako 1,69 milióna m2 kancelárskych a obchodných priestorov. V súčasnosti spravujeme 640 000 m2 pracovných priestorov v hodnote 3 miliardy EUR.

Okrem pracovných priestorov, šitých na mieru, ponúkame aj extra pridané služby, ktoré z pracovného prostredia robia miesto podporujúce wellbeing a produktivitu jeho užívateľov. Klienti tak majú k dispozícií službu More by HB Reavis, ktorá poskytuje bikesharing, službu concierge a organizuje eventy podporujúce zdravý životný štýl.

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Magdolenová
Tel.: +421945957711
E-mail: poslať životopis
ID: 4783881  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.