Brigáda pre študentov – Recepčný/á v office budove

HB Reavis

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa práca s ľuďmi, spokojnosť zákazníka je u teba na prvom mieste a angličtina ti nie je cudzia? Pridaj sa do nášho timu Concierge recepčných v kancelárskych budovách najvyššieho štandardu!

• Budeš sa podielať na jedinečnom zážitku z budov HB Reavis.
• Stretneš sa so zaujímavými ľuďmi, ktorí navštevujú tieto budovy dennodenne.
• Pomôžeš ľuďom s problémom cez službu Concierge, vybavíš napríklad servis bicykla pre CEO, aby už cez víkend mohol zdolávať ďalší cyklo challenge.
• Naučíš ľudí nové veci, napríklad čo najrýchlejšie poskladať bicykel Brompton.
• Inovácie patria medzi naše silné stránky, buď ich súčasťou a nastav s nami procesy a ulahči robotu sebe a ostatným.
• Budeš nezabudnuteľná/ý! Okolo tvojho stola predsa bude prechádzať každý jeden, ktorý v budove pracuje. A ver tomu, že keď budeš milá/ý ľudia sa ti odvďačia minimálne úsmevom.
• Ľudia, ktorí pracujú v budove ti povedia dobré ráno skôr ako svojím kolegom v office.
• Podpor niekoho, kto ide na pracovný pohovor. Zvýš mu sebavedomie povzbudzujúcimi slovami a možno ty budeš tiež jedným z dôvodov prečo ten job dostane!
• Sem tam si vypočuješ príbehy ľudí, napríklad budeš vedieť, že chlapík z UPS sa túži stať kuriérom ako bol ten z filmu.
• Budeš mať možnosť trénovať svoju angličtinu pri komunikácii s ľuďmi z rôznych častí sveta.

• Kávička, čaj alebo čerstvé ovocie každý deň priamo v office

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Si študentom strednej alebo vysokej školy a máš čas v priebehu pracovného týždňa
• Za každých okolností máš pozitívny prístup k práci.
• Vieš dobre komunikovať s ľuďmi a počúvať potreby zákaznikov.
• Baví ťa riešiť problémy zákazníkov a pomáhať ľuďom.
• Práca v tíme ti nie je cudzia.
• Flexibilita – týka sa pracovného času, miesta alebo typu práce.
• Konverzácia v Angličtine ti nerobí problém.

Sme medzinárodný poskytovateľ pracovných priestorov. Navrhujeme, budujeme a spravujeme priestory so zameraním na udržateľnosť, wellbeing a produktivitu ľudí. Naše budovy sú medzinárodne ocenené a vyznačujú sa centrálnou polohou s výbornou dostupnosťou, prístupom k dizajnu zameraným na ľudí s vysokými štandardmi udržateľnosti a inovácií, zameranými na služby pre klientov.

Pôsobíme v piatich krajinách: v Spojenom kráľovstve, Nemecku, Poľsku, na Slovensku a v Maďarsku a poskytli sme pracovné priestory už pre viac ako 75 000 ľudí. Od založenia spoločnosti HB Reavis v roku 1993 sme úspešne dodali viac ako 1,69 milióna m2 kancelárskych a obchodných priestorov. V súčasnosti spravujeme 640 000 m2 pracovných priestorov v hodnote 3 miliardy EUR.

Okrem pracovných priestorov, šitých na mieru, ponúkame aj extra pridané služby, ktoré z pracovného prostredia robia miesto podporujúce wellbeing a produktivitu jeho užívateľov. Klienti tak majú k dispozícií službu More by HB Reavis, ktorá poskytuje bikesharing, službu concierge a organizuje eventy podporujúce zdravý životný štýl.

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Magdolenová
Tel.: +421945957711
E-mail: poslať životopis
ID: 4569821  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.