Junior právnik / advokátsky koncipient

HB Reavis Group s. r. o.

Miesto práce
Mlynské nivy, Bratislava
Od 1 450 EUR/mesiacPlat od 1 450 EUR mesačne, v závislosti od pracovných skúseností a odborných znalostí uchádzača, a odmena podľa dosiahnuých výsledkov. Ďalšie benefity: • Cafeteria až do výšky 500 EUR • Multisport karta hradená z cafeterie • Plne hradené stravné lístky • 5 Sick days • Príspevok na vzdelávanie a osobný rozvoj • Čas na vybavenie osobných záležitostí​ (napr. nové doklady, návšteva banky a pod.) • Možnosť práce z domu a flexibilný pracovný čas • Ovocie a nápoje zadarmo na pracovisku • Podpora pri dochádzaní do práce pre cyklistov, vodičov aj tých, ktorí využívajú hormadnú dopravu • Firemné podujatia • Plne hradené životné poistenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Právne poradenstvo a agenda zameraná predovšetkým na právo obchodných spoločností, občianske a obchodné záväzkové právo, v rámci toho najmä príprava, posúdenie a pripomienkovanie návrhov zmlúv, právnych analýz a komunikácia s klientmi
• Spolupráca so seniornými právnikmi/advokátmi pri riešení právnych problémov, pri výklade a aplikácií právnych noriem a tvorbe právnych stanovísk
• Účasť na obchodných rokovaniach a poskytovanie právnej podpory klientom pri vyjednávaní obchodných podmienok
• vedenie evidencie príslušnej právnej dokumentácie

• Príležitosť byť súčasťou mladého tímu výnimočných ľudí
• Participácia na zaujímavých slovenských i zahraničných projektoch
• Profesionálny rast v medzinárodne aktívnej developérskej spoločnosti
• Flexibilný pracovný čas, možnosť práce z domu (home-office), 5 platených dní voľna pri zdravotných problémoch (sick days), 2 platené dni voľna pri dobrovoľníckych aktivitách (volunteering days)
• Zamestnanecké benefity (napríklad v oblasti kultúry, vzdelávania, športu, zdravotnej starostlivosti, investovania)
• Priateľská atmosféra,

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

• 2-3 roky právnej praxe
• Praktická znalosť práva obchodných spoločností; praktická znalosť práva duševného vlastníctva a práva nehnuteľností výhodou
• VŠ právnické vzdelanie II. stupňa;
• Znalosť anglického jazyka na úrovni C1, vrátane právnej terminológie
• Zodpovednosť, vysoké pracovné nasadenie, schopnosť rozmýšľať v súvislostiach, samostatnosť
• Precíznosť, schopnosť pracovať pod stresom, orientácia na výsledok

HB Reavis je medzinárodný poskytovateľ pracovných priestorov s viac ako 25 ročnými skúsenosťami, ktorý pôsobí na 6 európskych trhoch – Slovensko, Maďarsko, Česko, Nemecko, Poľsko a Veľká Británia. V Bratislave sa venujeme rozvoju mestotvorných projektov v novovznikajúcej zóne Nové Nivy. V práve v tejto zóne aplikujeme náš jedinečný prístup k realestate prostredníctvom našich unikátych riešení. Tie nájdete v obľúbenom projekte Twin City, v najvyššej kancelárskej budove na Slovensku – Nivy Tower, a aj v projekte Nivy.

Projekt Nivy je kombináciou viacerých pre mesto dôležitých funkcí. Na Nivách nájdete bohatý mix obchodov a služieb, autobusovú stanicu letiskového štandardu a celoročnú tržnicu. To všetko pod verejne prístupnou zelenou strechou, ktorá je určená pre malých aj veľkých a plná možností pre aktívny oddych a relax, šport, či prácu v náručí príjemnej zelene.
ID: 4324167  Dátum zverejnenia: 28.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 450 EUR/mesiac