Upratovačka - firemné priestory (na dve zmeny)

HB Cleaning SK s.r.o.

Miesto práce
Nová Dubnica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
820 EUR/mesiacZákladná mesačná mzda od 650 € v čistom + preplatenie cestovného Plus ku mzde pohyblivá finančná mesačná odmena na základe hodnotiaceho systému

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca na 8 hodín: Pondelok - Piatok (ranná zmena 6:00 - 14:00, poobedná zmena 12:00 - 20:00)
- Sviatky a víkendy voľné
- Miesto výkonu práce: Dubnica nad Váhom (v areály ZVS)
- Upratovanie firemných priestorov

- vhodné aj pre aktívnu dôchodkyňu
- stabilná dlhodobá práca (aj počas každej vlny)
- príspevok na cestovné do práce
- práca v príjemnom kolektíve
- práca na dve zmeny
- skúsenosti s prácou upratovačky sú podmienkou
- vyžaduje sa zvyk chodenia do práce a zodpovednosť

Vhodných kandidátov budeme priebežne pozývať na pohovor počas trvania inzerátu.
Nástup je možný ihneď.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

2

Od zamestnanca sa vyžaduje najmä pravidelná dochádzka do práce, tzn. zvyk počas pracovných dní pracovať.
Skúsenosti s upratovacími a čistiacimi prácami sú podmienkou.
Vodičský preukaz je výhodou a uvítame ho.
Vyžaduje sa spoľahlivosť, precíznosť a zvyk chodenia do práce.

Firma HB Cleaning vznikla v roku 2016 a odvtedy sa dynamicky rozrastá.
Hlavnou činnosťou spoločnosti je ponúkanie kvalitných komplexných upratovacích a čistiacich služieb pre objekty každého druhu. Zabezpečujeme pravidelné upratovacie a čistiace služby pre bytové domy, obchodné centrá, výrobné závody, menšie firmy, kancelárie a poisťovne. Okrem pravidelných zmluvných partnerov tiež spoločnosť ponúka množstvo jednorazových upratovacích a čistiacich služieb pre rôzne objekty na žiadosť zákazníkov. V súčasnosti sme jednou s najstabilnejších a najväčších firiem v danej oblasti v Trenčianskom kraji. Dosiahnuté pracovné výsledky počas existencie firmy a spokojnosť zákazníkov dokazuje, že k prácam pristupujeme zodpovedne, kvalifikovanie a podľa možnosti promptne. Aj to je jeden z dôvodov prečo je potrebné spoločnosť rozšíriť o ďalšiu osobu, ktorá sa stane súčasťou nášho pracovného tímu.
ID: 4510914  Dátum zverejnenia: 31.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 820 EUR/mesiac