Upratovačka (TPP) - ranná zmena

HB Cleaning SK s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
850 EUR/mesiacZákladná mesačná mzda od 670 € v čistom + preplatenie cestovného Plus ku mzde pohyblivá finančná mesačná odmena na základe hodnotiaceho systému Dobrovoľné: Sobota - 5 € na hodinu (dobrovoľné) Nadčas - 5 € na hodinu (dobrovoľné) Sviatok - 100 % (dobrovoľné)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca na 8 hodín Pondelok - Piatok (cca od 6:00 - 7:00 do 14:00 - 15:00) podľa dohody
- Sídlo spoločnosti na Novej Dubnici aj v Trenčíne - podľa dohody (každý deň sa tu začína a končí)
- Upratovanie spoločných priestorov v bytovkách (vchodoch)

- stabilná dlhodobá práca (aj počas každej vlny)
- preplácanie cestovného do práce (benzín/nafta alebo cestovné lístky)
- práca v príjemnom kolektíve a v stredne veľkej spoločnosti
- iba ranná zmena
- pracovná doba Pondelok - Piatok 8 hodín - podľa dohody (cca od 6:00 - 7:00 do 14:00 - 15:00) - podľa potreby je zamestnanec priradený do skupiny, v ktorej vyhovuje začiatok pracovnej doby
- Nadčasy dobrovoľné (nadčasová hodina 5 € v čistom)
- Víkendy a sviatky voľné (v prípade záujmu si privyrobiť tak sviatok je platený 100 %, nadčasy a sobota 5 € na hodinu v čistom)
- plus ku mzde pohyblivá finančná mesačná odmena na základe hodnotiaceho systému
- nadčasy dohodou podľa potreby zamestnanca a chuti pracovať (privyrobiť si naviac)
- možnosť tiež brigádovať (jednorazovo aj pravidelne)
- rôzne finančné a nefinančné benefity
- vodičský preukaz je výhodou

Vhodných kandidátov budeme priebežne pozývať na pohovor počas trvania inzerátu.
Nástup je možný ihneď.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Od zamestnanca sa vyžaduje najmä pravidelná dochádzka do práce, tzn. zvyk počas pracovných dní pracovať.
Skúsenosti s upratovacími a čistiacimi prácami sú vítané a výhodou.
Vodičský preukaz je výhodou a uvítame ho.
Vyžaduje sa spoľahlivosť, precíznosť a zvyk chodenia do práce.

Firma HB Cleaning vznikla v roku 2016 a odvtedy sa dynamicky rozrastá.
Hlavnou činnosťou spoločnosti je ponúkanie kvalitných komplexných upratovacích a čistiacich služieb pre objekty každého druhu. Zabezpečujeme pravidelné upratovacie a čistiace služby pre bytové domy, obchodné centrá, výrobné závody, menšie firmy, kancelárie a poisťovne. Okrem pravidelných zmluvných partnerov tiež spoločnosť ponúka množstvo jednorazových upratovacích a čistiacich služieb pre rôzne objekty na žiadosť zákazníkov. V súčasnosti sme jednou s najstabilnejších a najväčších firiem v danej oblasti v Trenčianskom kraji. Dosiahnuté pracovné výsledky počas existencie firmy a spokojnosť zákazníkov dokazuje, že k prácam pristupujeme zodpovedne, kvalifikovanie a podľa možnosti promptne. Aj to je jeden z dôvodov prečo je potrebné spoločnosť rozšíriť o ďalšiu osobu, ktorá sa stane súčasťou nášho pracovného tímu.
ID: 4372918  Dátum zverejnenia: 4.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac