Inžinier kvality - Honeywell Partizánske (zastupovanie dlhodobej PN)

Honeywell Staffing Team

Miesto práce
Partizánske
Termín nástupu
ASAP
od 1300 Eur (najnižšia mesačná garantovaná mzda, vyššie platové ohodnotenie v závislosti od skúsenosti na danej pozícii) + 13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozícií Inžinier kvality bude vašou náplňou práce hlavne:
* plánovanie a zabezpečenie vykonávania interných previerok kvality,
* navrhovanie a implementácia nápravných a preventívnych opatrení a opatrení na
dosahovanie požadovanej úrovne kvality,
* riadenie procesu reklamácií a sťažností zákazníka a na dodávateľov,
* koordinácia a metodické riadenie činností technikov kvality,
* príprava a predkladanie pravidelných správ o stave kľúčových ukazovateľov kvality,
* zúčastňovanie sa na validácii zmien
* komunikácia v anglickom jazyku

*Jedinečná príležitosť pracovať v skutočne medzinárodnom prostredí.
*Pracovná zmluva priamo so spoločnosťou Honeywell.
*Jazyková výučba AJ/NJ/FJ priamo v priestoroch spoločnosti.
*13. plat.
*Preplácanie cestovného až do výšky 60%.
*Príspevok na stravovanie nad rámec zákona (0,85 Eur/zamestnanec)
*DDS 3.pilier/príspevok
*Bezplatné asistenčné služby (právna a finančná poradňa), pre zamestnancov a ich
rodinných príslušníkov
* Cvičenie jógy/ping pong v priestoroch spoločnosti
*Bohatý sociálny program – firemné akcie a výlety i s rodinnými príslušníkmi, masáže,
výročné a vianočné darčeky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Kvalita, technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

*Skúsenosti na podobnej pozície aspon 2r.
*Znalosť FMEA, ISO 9001, 8D report.
*Znalosť SIX SIGMA je výhodou.
*Veľmi dobre komunikačné a prezentačné schopnosti.
*Technické a analytické myslenie.
*Orientácia na zákazníka.

Spoločnosť Elster s.r.o. vyrába alebo dodáva:
• Membránové plynomery typu BK
• Rotačné piestové plynomery typ RABO, RVG-ST a IRM-3 DUO
• Kvantometer typ QA/e a Q
• Turbínové plynomery typu TRZ2, SM-RI
• Regulátory
• Ohrievače
• Testovacie zariadenia, výrobné linky
• Komponenty meracích zariadení, náhradné diely pre meracie zariadenia a regulátory
Plynomery vyrobené Elster s.r.o. potvrdzujú svoju dobrú kvalitu aj v ťažkých klimatických podmienkach.Boli napríklad použité austrálskou vedeckou expedíciou v Antarktíde.
Elster s.r.o. sa s vyše 600 zamestnancami zaraďuje medzi najväčších výrobcov plynomerov a regulátorov vstrednej a východnej Európe. Patrí k najväčším výrobcom membránových plynomerov typu BK G1,6-G6 adôležitým výrobcom rotačných piestových plynomerov.
Kvalitou a širokým rozsahom produktov si Elster s.r.o. udržiava dôveru a spokojnosť svojich zákazníkov.
ID: 3186467  Dátum zverejnenia: 20.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1300 Eur (najnižšia mesačná garantovaná mzda, vyššie platové ohodnotenie v závislosti od skúsenosti na danej pozícii) + 13.plat