Učitel ZŠ/SŠ předmětů do Německa

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Německo

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste učitel jakéhokoliv předmětu základní nebo střední školy? A k tomu máte němčinu na úrovni C1? Jste unaveni z českého školství a platového ohodnocení?
Máme pro Vás jedinečnou příležitost!

Pro veřejnou Německou vzdělávací instituci v Sasku hledáme učitele různorodých předmětů (matematika, fyzika, biologie, historie, výtvarná výchova, …), kteří zvládnou učit své předměty v německém jazyce. Součástí pracovní nabídky je velmi štědré platové ohodnocení, relokační balíček, benefity a úžasná možnost posunout svoji kariéru zase o kus dál!

Zaměstnanecké výhody, benefity

BENEFITY:
- Štědré finanční ohodnocení
- Sick days
- Relokační balíček
- Dovolená
- Vzdělávací kurzy a školení
- Možnost kariérního růstu
- Mezinárodní prostředí
- Pracovní úvazek 25/27 vyučujících hodin týdně

Informace o náboru

Skvělé pokud máte také:
- další osvědčení a certifikáty v oblasti pedagogiky
- předchozí zkušenosti ze zahraničí
- vzdělání v oblasti Andragogiky, Pedagogiky, Psychologie nebo alespoň pedagogické minimum

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Základní, střední, vysoké školy

Prestižní německé vzdělávací instituce s mezinárodním učitelským sborem a přátelskou atmosférou.

Pokud od nás do 2 týdnů neuslyšíte, Vaše přihláška nebyla vybrána do dalšího kola.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Učitelství ZŠ a SŠ

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Praxe na pozici/v oblasti

Alespoň 6 měsíců zkušenosti s učitelstvím

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4027722  Dátum zverejnenia: 15.2.2021