Kvality inženýr v automotive

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Klatovy, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned/za 2 měsíce
Mzdové podmínky (brutto)
od 40 000 Kč/měsíčně (Mzda se odvíjí podle zkušeností kandidáta)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Podpora projektových týmů ve fázi schvalování výrobku a procesu – předsérie
• Podpora zákazníka
• Podpora sériové výroby
• přezkoušet plány kvality - PLP/QM/ shoda s FMEA, KP a reg. kartami, výkresová dokumentace, reálnost požadavků na sériovou kontrolu
• zajistit dostupnost dokumentace kvality projektu na pracovištích /výrobní oddělení, vstupní kontrola, oddělení kvality
• přezkoušet způsobilost připravovaných procesů, výrobků
• podporovat vzorkování EMPB / PPAP dle platných norem
• podporovat zajištění referenčních vzorků
• zajistit aktuálnost dokumentace kvality projektu
• aktivně komunikovat s projektovými týmy k naplnění cílů
• podílet se na trvalém zlepšování procesů /poka-yoke, DoE, základní nástroje kvality
• podílet se na přípravě a provádění interních auditů
• podílet se na zavádění systému jakosti ve firmě
• podporovat a navrhovat opatření ke zlepšení efektivnosti systému kvality
• zabezpečit dostupnost a evidenci projektem vyžadovaných norem

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Příspěvek na dojíždění 2,80 Kč/km
• 13. mzda
• 25 dní dovolené + 5 dní sick days
• Příspěvek na školkovné 50% v místním mateřském centru (přímo v areálu)
• Jazyková výuka ve společnosti (AJ, NJ, FJ)
• Závodní stravování
• Multisport karta
• Příspěvky k jubileu, k narození dítěte, svatbě apod.
• Pet friendly office
• Příspěvek na penzijní připojištění

Pokud máte zájem dozvědět se více, neváhejte mne kontaktovat nebo mi zašlete svůj životopis. Ráda si s Vámi o pozici popovídám.

A i přesto, že Vás zrovna tato nabídka nezaujala nebo se poohlížíte po jiných možnostech, napište či zavolejte! Věřím, že najdeme to, co by Vás mohlo zaujmout!

PS: Jestliže znáte někoho v okolí, který by se na tuto pozici hodil, prosím, doporučte nám ho! Přece jenom, kdo by si nechal ujít finanční odměnu od naší společnosti za doporučení a umístění kandidáta.
Vždyť Vy sami byste jim pomohli změnit jejich život k lepšímu.
Proto tedy neváhejte a představte nám ho!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Dodavatel dílů pro automobilový průmysl.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

automotive

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4020550  Dátum zverejnenia: 18.2.2021