Sales Support

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Trnava
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 1 300 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sales Support kolega/kolegyně bude odpovědný/á za office management a administrativní / operativní podporu našeho MARS obchodního týmu na Slovensku (kancelář v Trnavě), spojenou s přípravou dokumentů (zákaznické faktury, dobropisy) a podporou prodejních procesů.

HLAVNÍ ZODPOVĚDNOSTI
- Zodpovědnosti za správu kanceláře a bezproblémový a efektivní office management, jako je například office branding, práce s produktovými vzorky a jejich distribuce
- Správa systému kancelářských objednávek (práce se systémem e-buy)
- Podpora slovenského Market Manažera v klíčových úkolech jako příprava schůzek, vedení agendy, komunikace s překladatelskou agenturou atd.
- Zpracování faktur a dobropisů, kontrola jejich správnosti a jejich zadání do interního systému za účelem autorizace a schválení od týmu KAM (Key Account Manažer)
- Kolektování podkladů o vystavených a provedených objednávkách, dle pravidel nastavených v obchodních podmínkách
- Správa smluv: Podpora pro manažery zákazníků ve skenování a archivaci smluv pro další potřeby finančního oddělení společnosti
- Párování faktur se smlouvami a akruály
- Zodpovědnost za zlepšení procesů. Získávání relevantních podkladů a dokumentů o pohledávkách od KAM a následná finalizace s účetním týmem
- Vyjasnění pohledávek s účetním a obchodními týmy
- Upozorňování KAM na překročené promoční výdaje, identifikované při správě plateb
- Další administrativní podpora KAM a Market Manažera

Zaměstnanecké výhody, benefity

Dovolená 5 týdnů
5 sick days/zdravotní volno
Home office
Životní a důchodové připojištění
Pojištění trvalé invalidity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Společnost Mars je již po více než 100 let hrdým rodinným podnikem. Tato nezávislost nám přináší dar svobody a možnost přemýšlet v kontextu celých generací, nejen čtvrtletí, abychom mohli investovat do dlouhodobé budoucnosti našeho podnikání, našich lidí a planety, a to vše s ohledem na naše pevně dané principy.

Věříme, že svět, který chceme v budoucnu, začíná tím, co děláme dnes. Naše smělé ambice se musí opírat o činy našich 115 tisíců spolupracovníků v 80 zemích světa.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Ostatní znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3847044  Dátum zverejnenia: 13.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/měsíc