District Manager pro fashion značku (SK)

Hays Czech Republic, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
60 000 - 80 000 Kč/mesiac2300 - 2700 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na této pozici budete vést 7 prodejen na Slovensku, spolupracovat se Store Managery prodejen při naplňování obchodních cílů a výsledků, šíření informací o produktech a prodejních strategiích, dodržování KPI's a nedílnou součástí bude nastavování standardů zákaznického servisu. Dále se budete spolupodílet na HR agendě, reportingu a otevření nových poboček v rámci SK.

Zamestnanecké výhody, benefity

Nabízíme práci ve stabilní společnosti, možnost profesního růstu, kreativní a strategickou pozici. Společnost nabízí také zajímavé platové ohodnocení až 3100 €, bonusy, lukrativní zaměstnanecké výhody a rozsáhlá školení, automobil, notebook a mobil.

Informácie o výberovom konaní

Pokud pracovní pozice zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, posílejte prosím své životopisy pomocí odpovědního formuláře. Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Významná fashion firma, která se zaměřuje na prodej světoznámých značek obuvi aktuálně hledá energického a zkušeného district manažera pro slovenský trh.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

maloobchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Jako ideální kandidát na tuto pozici byste měl/a splňovat následující požadavky - velmi dobrá orientace v retail prostředí, tah na branku a obchodního ducha - zkušenosti s reportingy - jste-li dynamická, kreativní osobnost se skvělými organizačními schopnostmi - minimálně 2 roky zkušeností na podobné pozic (district, area manager)i v oblasti fashion retailu podmínkou. Podmínkou je také komunikativní znalost anglického jazyka

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Hays je popredná medzinárodná spoločnosť v oblasti získavania špecialistov a služieb ľudských zdrojov. Chceme, aby naši zákazníci poznali značku Hays a dostávali zodpovedajúce služby a komunikáciu, nech ich potrebujú kdekoľvek a kedykoľvek. Po celom svete máme viac ako sedemtisíc odborných konzultantov, ktorí s úspechom predstavujú tisíce kvalitných kandidátov, aby mohli denne uspokojiť nároky našich klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3807645  Dátum zverejnenia: 11.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 60 000 - 80 000 Kč/mesiac2300 - 2700 EUR