Medicínský reprezentant SK

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Slovenská republika (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro společnost, která se věnuje především oblasti vlhkého hojení ran hledáme vhodného kandidáta na pozici medicínského reprezentanta pro region Slovenska.

Na této pozici budete propagovat svěřené portfolio u lékařů a zdravotních sester, komunikovat s vedením nemocnic, s výdejnami zdravotnických potřeb a s lékárnami. Budete se účastnit odborných akcí a aktivně propagovat společnost a produkty.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Klient nabízí samostatnou pozici s potenciálem dalšího růstu, možnost školení, Motivující platové ohodnocení s bonusovou složkou. Zázemí menší společnosti rodinného typu.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Distributor portfolio pro vlhké hojení ran.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vhodný kandidát musí mít vzdělání ve zdravotnictví (vhodné i pro zdravotní sestry), nebo alespoň v blízkém oboru (např. přírodověda). Musí mít předchozí obchodní zkušenost ve farmacii nebo v medical devices, ideálně v oborech dermatologie, chirurgie, geriatrie a podobně. Musí být velmi samostatný, s výbornými komunikačními dovednostmi a obchodním drivem. AJ na komunikativní úrovni je podmínkou (orienace v textu, materiály).
Regionem je celé Slovensko, pozice je však vhodná spíše pro uchazeče z Bratislavy a okolí.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3711703  Dátum zverejnenia: 8.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30 000 - 40 000 Kč/měsíc