Marc´o Polo - Store Manager

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Description

VAŠE NOVÁ SPOLEČNOST

Vaším zaměstnavatelem bude úspěšná mezinárodní fashion společnost s dámskou a pánskou elegantní a volnočasovou módou, která působí zejména v Evropě ale i v USA.

MARC O'POLO představuje vysoce kvalitní, moderní moderní neformální oblečení. Přednost přírodních materiálů, vysoce kvalitní zpracování a speciální detaily charakterizují individuální styl této mezinárodní značky se skandinávskými kořeny, v souladu s filozofií zakladatelů: Svoboda být sám sebou.

VAŠE NOVÁ POZICE

Na této pozici budete zodpovědní za chod zbrusu nového boutique v centru Prahy, reportingu, merchandising, vedení týmu 5-6 lidí, náborech zaměstnanců, motivování týmu, plánování směn a zaškolování nových a stávajících členů týmu, příprava podkladů pro mzdy, objednávky zboží. Důležitou povinností bude i zajištění vysoké úroveň zákaznického servisu. Nedílnou součástí je kontakt s německou centrálou a účast na školení v zahraničí.

JAK MŮŽETE USPĚT?

Jako úspěšný kandidát byste měl/a mít minimálně 2 roky praxe na obdobné pozici z oblasti prodeje (store manager nebo zástupce store managera). Velmi důležitý je také aktivní přístup k práci, zájem o aktivní prodej a orientace na výsledek. Vhodný kandidát by měl být reprezentativní, odolný vůči stresu a umět profesionálně vystupovat. Nutností je komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka

CO MŮŽETE ZÍSKAT?

Nabízíme práci ve stabilní a úspěšné prémiové společnosti, kde je možné se kariérně posouvat. Společnost nabízí zajímavou a kreativní práci v atraktivním prostředí, zajímavé finanční podmínky slevy na produkty, školení v oblasti technik prodeje, zajímavé finanční ohodnocení, bonusy a možnost si individuálně naplánovat směny.

CO MUSÍTE UDĚLAT NYNÍ?

Pokud pracovní pozice zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, posílejte prosím své životopisy pomocí odpovědního formuláře. Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení.

CustomerCategory

cc13

response

Informace o náboru

ID: 3557997  Dátum zverejnenia: 10.12.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.