Servisní technik - Elektrikář

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Bratislava
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
11-1200 Euro

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozici budete jezdit a servisovat kogenerační jednotky. Práce zahrnuje plánování údržby, diagnostiku, nastavování řídících systémů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

perspektivu ve stabilní a stále se rozvíjející firmě
možnost seberealizace – odborný a profesní růst
odpovídající platové ohodnocení
k dispozici služební vůz, notebook, mobilní telefon
vzdělávací kurzy
firemní benefity (dovolená navíc, 3 dny zdravotního volna, finanční bonus za docházku bez absence…)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Mezinárodní výrobní společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3420434  Dátum zverejnenia: 14.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 11-1200 Euro