Kvalitář

HAYLEY CZ s.r.o.

Místo práce
Brno, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Česká pobočka obchodní společnosti se sídlem v UK vypisuje výběrové řízení na níže uvedenou pozici.

Název pozice: Kvalitář

Popis pozice:
- Kontrola zboží měřením kvalitativních parametrů na příjmu ve stanoveném rozsahu včetně záznamů (vstupní kontrola). Sortiment: spojovací materiál, těsnění, zkompletované výrobky apod.
- Pravidelná měsíční kontrola zboží ve skladu
- Kontrolovat vyskladňování podle FIFO
- Měření vzorků a pořizování záznamů
- Provádět namátkovou kontrolu produktů před jejich odesláním zákazníkovi
- Vyřizování reklamací a komunikace s dodavateli a odběrateli

Popis pozice/Odpovědnost:
- Zpracování 8D Reportů.
- Vypracování odpovědí k notifikacím udělených zákazníky
- Vyhodnocování interních neshod a sledování trendů
- Zpracování analýz notifikací/reklamací zákazníků
- Uvolnění zboží odpovídajícího specifikaci k přijetí na sklad a následnému vyskladnění zákazníkovi
- Kontrolovat s nadřízenými platnost výkresů a zdokonalovat interní procesy, které mají vliv na kvalitu dodávaného zboží
- Dodržování interních dokumentovaných postupů QMSE,BOZP a PO

Požadujeme:
- středoškolské vzdělání
- praxi v oboru min. 1 rok
- ZNALOST AJ NA KOMUNIKATIVNÍ UROVNI
- uživatelská znalost Microsoft Excel
- přesnost, pečlivost
- spolehlivost
- samostatnost
- příjemné vystupování
- orientace na zákazníka
- loajalitu
- schopnost rozvíjet se

Nabízíme:
- práci v mladém kolektivu rozvíjející se firmy
- zázemí zahraniční společnosti
- odpovídající platové ohodnocení
- možnost profesního růstu
- možnost každodenní komunikace v AJ s rodilými mluvčími
- penzijní připojištění
- finanční bonusy v případě plnění stanoveného obchodního plánu

Pokud vás naše nabídka zaujala, prosím, pošlete nám CV a do předmětu uveďte "Kvalitář".

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2742255  Dátum zverejnenia: 29.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.