Promotér / Promotérka

HAWRYLA INVESTMENT, s.r.o

Miesto práce
47, 919 10 Buková, Bratislava
Termín nástupu
12.12.2017
Ponúkaný plat (brutto)
800-1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PROMOTÉR / PROMOTÉRKA
Hľadáme promotérov, ktorí by pomáhali propagovať náš klub v centre mesta v Bratislave.

Vašou úlohou bude osloviť potencionálnych zákazníkov a predstaviť im náš lokál. Vďaka pozvánke, ktorú od vás obdržia, sa môžu prísť pozrieť do nášho lokálu zadarmo a vám bude okrem hodinovej mzdy pripísaná aj provízia za každú osobu.

Očakávame od Vás pozitívny prístup, úsmev na tvári, odhodlanie a základnú znalosť angličtiny (pri oslovovaní turistov) .

Ponúkame:

vysoký plat + províziu za každého zákazníka
práca v medzinárodnom kolektíve
flexibilný rozvrh - zadáte si v ktoré dni chcete pracovať
tréning

Ak Vás ponuka zaujala - pošlite nám vaše telefónne čislo, my sa Vám určite ozveme!

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

HAWRYLA INVESTMENT je spolocnost, ktora sa zaobera naborom zamestnancov do svojich zariadeni po celej Europe.

Adresa spoločnosti

HAWRYLA INVESTMENT s.r.o.
47
919 10 Buková
ID: 3255617   Dátum zverejnenia: 30.11.2017