Hľadáme motivátorku - atraktívny plat

HAWRYLA INVESTMENT, s.r.o

Miesto práce
47, 919 10 Buková, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi pozeráte televízne seriály, v ktorých mediátori z FBI riešia kriminálne prípady? Pri športových zápasoch ste najvernejším a najhlasnejším fanúškom a dokážete motivovať svojich priateľov, aby urobili aj to, čo neverili, že dokážu? Ste človek s otvorenou mysľou, ľudia vyhľadávajú Vašu prítomnosť a jednou z vašich prednosti je trpezlivosť?

Ak navrch radi stretávate nových ľudí - staňte sa naším Tím Motivátorom!

Hľadáme Tím Motívatorku, ktorá sa bude starať o nových zamestnancov a zamestnankyne v našich lokáloch. Ak hovoríte po SLOVENSKY + ANGLICKY alebo POĽSKY, potom ste náš kandidát. Ponúkame veľmi ATRAKTÍVNY PLAT - približne 1500 Eur v čistom mesačne.

Nepotrebujete skúsenosti - poskytneme Vám tréning!

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám svoje CV a telefónne číslo!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

HAWRYLA INVESTMENT je spolocnost, ktora sa zaobera naborom zamestnancov do svojich zariadeni po celej Europe.

Adresa spoločnosti

HAWRYLA INVESTMENT s.r.o.
47
919 10 Buková

Kontakt

Kontaktná osoba: Magda
E-mail: poslať životopis
ID: 3255607   Dátum zverejnenia: 29.11.2017