Reagujte bez životopisu

Predajca s možnosťou kar. rastu alebo brigáda – Bratislava

Havlíkova přírodní apotéka

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 250 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budúcnosť začína u nás.....

Sme výrobca a zároveň prodajce organickej kozmetiky. Už od roku 2014 pôsobíme v ČR i na Slovensku. V Apotéke sa vždy snažíme vytvárať ten nejlepší zážitok z nákupu v krásnych a voňavých prodajnách. Naše výrobky majú zmysel, vieme nadchnúť zákazníka výnimočnosťou našho sortimentu, kde hýčkaný a nadšený zákazník sa k nám rád vracia. Naša organická kozmetika je v tej najvyššej BIO kvalite z byliniek, čo je pre pleť a pokožku zákazníka to najlepšie. Zároveň si ale veĺmi zakladáme na šetrnosti k prírode, to je pre nás veľmi podstatné.

Práve teraz hľadáme do nášho priateľského tímu v Bratislave Aupark motivovanú, reprezentatívnú a lojálnu posilu, ktorá sa po čase môže stať aj Vedúcou/m predajne.

Poďte s námi vytvoriť z nákupu zážitok….

Čo Vás čaká:

  • Stanete sa tvárou Love Brandu organickej kozmetiky
  • Budete sa podieľať na chode predajne
  • Pracovať v tíme Vás baví, ale nevadí Vám pracovať aj samostatne
  • Výhodou pre vás môže byť – ak preukážete svoje schopnosti a nadšenie ako líder a zvládnete to zdielať so zákazníkmi aj ostatními kolegami – je tu možnosť kariérneho rastu na Vedúcu predajne
  • Skvelé finančné ohodnotenie vrátane 5-10% bonusov z predaja produtov
  • Zamestnanecke zľavy na produkty

Aké znalosti a schopnosti by ste mal/a mať:

  • Minimálne 1 rok skúsenosť s aktívnym predajom
  • SŠ vzddelanie – minimálne s výučným listom
  • Viete počúvať a vcítiť sa do potrieb zákazníkov
  • Máte kladný vzťah k prírode
  • Máte radosť z dobre vykonanej práce a beriete ju ako poslanie
  • Dokážete sa stotožniť s myšlienkami Apotéky a prenášať ich smerom k zákazníkom
  • Zvládnete byť poradcom a partnerom našich zákazníkov pri výbere tej správnej organickej kozmetiky
  • Baví Vás sledovať nové trendy v organickej kozmetike a rád/a sa učíte nové produkty a trendy

Výhodou bude, pokiaľ budete mať aj skúsenosť:

  • S vedením ľudí

Prečo pracovať u nás:

  • Ponúkame priateľskú a rodinnú firemnú atmosféru
  • Nečakáme, že budete všetko na začiatku vedieť, a preto Vám náš tím pomôže a dôkladne Vás zaškolí
  • Sme otvorení aj Vašim novým nápadom pre zlepšenie
  • Ponúkame kariérny rast
  • Ohodnotíme Vás, keď sa podielate na plnení Targetu, tak ako spoločného v rámci predajne, tak aj v rámci vlastných predajov (osobný bonusový systém)
  • Poskytneme Vám možnosť zamestnaneckých nákupov tej najčistejšej kozmetiky s výrazným zvýhodnením
  • Budete účastné na firemných súťažiach na prodejniach, kde môžete získať dalšie bonusy
  • Nástup možný ihneď jak na HPP, aj brigáda

V prípade, že organická BIO kozmetika Vás zaujíma a komunikácia so zákazníkom je pro Vás potešením – neváhajte a obratom nám pošlite svoj životopis.