Retail manager/ka pre Slovenskú republiku

Havlíkova přírodní apotéka

Miesto práce
Bratislava, Košice, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 2 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo robí Retail manager/ka v Apotéke?

  • Zodpovedá za predajne na Slovensku
  • Vypracováva alebo upravuje manuály a procesy
  • Dohliada na dodržiavanie konceptu predaja a zároveň vedie predajné tímy
  • Stanovuje a kontroluje finančné plány a KPI pre predajne
  • Dohliada na ziskovosť a nákladovosť predajní
  • Zúčastňuje sa výberu nových zamestnancov
  • Školí spoločne s vedúcimi obchodov nových aj súčasných zamestnancov
  • Motivuje a kontroluje zamestnancov
  • Spolupráca s ostatnými oddeleniami
  • Vyhodnocuje a reportuje obchodnú činnosť spoločnosti

Čo by ste mali spľňať

  • Skúsenosti na obchodnej pozícii min. 2 roky a v retaile min. 3 roky
  • Zvládanie pracovnej záťaže, flexibilitu, samostatnosť a schopnosť plánovať
  • Komunikačné, vyjednávacie a organizačné schopnosti
  • Vodičský preukaz sk. B – aktívny vodič
  • Nadštandartná znalosť PC – MS Office
  • Aktívna znalosť AJ podmienkou
  • Kladný vzťah k prírode

Čo Vám môžeme ponúknuť

  • HPP na dobu určitú na 1 rok, po roku možnosť prechodu na dobu neurčitú
  • Zodpovedajúcu mzdu podľa schopností (fix + odmena podľa obratu) 2000 eur- 2300 eur
  • Mimoriadna ročná odmena
  • Služobné auto (i k súkromným účelom), Notebook, mobil
  • Možnosť vytvorenia vlastného tímu
  • Zľavy na firemné produkty, Multisport karta, stravenkový paušál
  • Priateľské prostredie nášho skvelého kolektívu
  • Pracovná samostatnosť s našou absolútnou podporou
  • Nástup možný ihneď

Prečo pracovať u nás?

  • Ponúkame priateľskú a rodinnú firemnú kultúru
  • Ohodnotíme Vás, keď sa podieľate na splnení plánov
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Vaše nápady na zlepšenie pre nás budú mať veľkú hodnotu a umožníme Vám ich realizovať
  • Nehľadáme dokonalého robota, každý urobil, alebo urobí chybu, dôležité je sa z týchto chýb a nezdarov poučiť, pretože to je to, čo nás posilňuje a ženie ďalej.