Retail manažer

Havlíkova přírodní apotéka s.r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.09.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1500 € + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• plnenie firemnej stratégie a obchodných cieľov firmy v SR
• udržovanie najvyššej možnej úrovne zákazníckeho servisu za všetkých okolností vo všetkých predajniach
• motivácia všetkých zamestnancov
• pravidelná osobná návšteva všetkých predajní v SR
• kontrola zaistenia personálneho obsadenia predajní a area managerov
• overovanie produktových znalostí zamestnancov
• pravidelné revízie naskladneného tovaru na predajniach
• sledovanie predajných výsledkov vo vzťahu k mesačnému targetu
• pravidelné malé inventúry vybraných položiek v období medzi riadnymi inventúrami
• súčinnosť pri otváraní nových predajní a navrhovania nových obchodných možností v SR
• školenie area managerov
• snaha o vysokú úroveň motivácie area managerov
• pravidelné stretnutia s area managermi a diskusie o potrebách v ich oblasti
• spoločne s area managerom súčinnosť na prijímanie store managerov na predajne
• pravidelná analýza finančných výsledkov
• evidencia exspirujúceho tovaru a prípadné transfery medzi predajňami
• pravidelný report aktivít
• ďalšie analýzy a výkazy, podľa aktuálnej potreby obchodného poprípade iného oddelenia

• Možnosť sebarealizácie a osobného rastu s rozvojom spoločnosti
• Výkonnostné bonusy k základnému platu
• Produkty spoločnosti za zvýhodnenú cenu
• Notebook a mobilný telefón
• Školenia

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu pošlite prosím svoj životopis. Za Vaše životopisy Vám vopred ďakujeme. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorých pracovné skúsenosti budú pre obsadzovanú pozíciu najvhodnejšie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

18.8.2018 (ostáva ešte 31 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod a predaj

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Flexibilita, samostatnosť, lojálnosť
• Komunikačné, vyjednávacie a organizačné schopnosti
• Predchádzajúce skúsenosti na obdobnej pozícii v oblasti RETAILU
• Mobilita a pripravenosť cestovať na domáce i zahraničné služobné cesty
• Skúsenosti v oblasti riadenia ľudí a dohľadu
• Schopnosť pracovať v tíme ale i nezávisle a samostatne si organizovať pracovné povinnosti
• Odolnosť voči stresu a podávanie dobrých výkonov pod tlakom termínov

Sme český výrobca a distribútor kvalitnej bio kozmetiky. Naše produkty majú CPK Certifikáciu a pevnú pozíciu na trhu. Produkujeme kozmetiku pre ľudí, ktorým záleží na zdravom životnom štýle.

Pod Brentovou 617/9
15000 Praha
Česká republika

Kontakt

ID: 3448400   Dátum zverejnenia: 13.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1500 € + odmeny