Business Unit Manager - CNS, kardio, derma - SR/ČR

Havlík & Stejskal s.r.o.

Místo práce
Bratislava
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
4 500 - 5 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme:

  • samostatnou, velmi zodpovědnou práci u nadnárodní farmaceutické společnosti
  • zodpovědnost za řízení BU v SR i ČR (zavedené portfolio v oblasti CNS, kardio, derma a další)
  • zodpovědnost za strategické směřování BU
  • vedení a hodnocení sales a marketingového týmu pro SR/ČR + MKT tým)
  • reporting GM
  • zodpovědnost za řízení budgetu, za efektivní investice, profitabilitu
  • pravidelný forecasting na měsíční bázi
  • office v Bratislavě - preferujeme bydliště v Bratislavě nebo blízkém okolí
  • občasná práce také v Praze, znalost také českého trhu výhodou
  • atraktivní platové ohodnocení, motivující benefity
  • 5 týdnů dovolené, až 5 dnů sick days
  • služební auto i pro soukromé použití, notebook, telefon, příspěvek na stravování

Požadavky:

  • vzdělání VŠ (výhodou medicína, farmacie, přírodní vědy, chemie)
  • zkušenosti (min 3 roky) na vedoucích pozicích v sales nebo marketingu ve farmacii (SM, MM, BUM, SMM)
  • manažerské dovednosti - rozhodování, motivace, vedení, koučování, budování a rozvoj týmu
  • velký důraz na strategické myšlení, zaměření na dlouhodobý rozvoj, analytické myšlení, vize
  • zkušenosti s řízením budgetu, prokazatelné obchodní výsledky
  • cílevědomá, rozhodná osobnost s přirozenou autoritou, s odolností a vytrvalostí
  • schopnost přesvědčit, nadchnout, zaujmout, pečlivost, preciznost, perfekcionismus, výborné prezentační dovednosti
  • samostatnost, systematičnost
  • aktivní výborná znalost AJ (pravidelná komunikace s centrálou)
  • ŘP skupiny B, aktivní znalost PC (Word, Excel, Powerpoint)
  • kanceláře v Praze

V případě Vašeho zájmu o pozici při splnění uvedených kritérií pošlete prosím do 14 dnů Váš strukturovaný životopis a motivační dopis. Interview s kandidáty realizujeme po telefonické dohodě.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 4077600  Dátum zverejnenia: 10.5.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 4 500 EUR/měsíc