Logo HAVI Logistics s.r.o.

Platená stáž na HR oddelení

HAVI Logistics s.r.o.

Miesto práce
CT Park, Prílohy, Zavar, Trnava Region
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma ťa HR svet a hľadáš príležitosti, ktoré ťa posunú vpred?  Si na správnom mieste, pretože u nás budeš mať na starosti túto agendu:

  • administratívnu podporu na HR oddelení - od prvého dňa budeš zapojený do všetkých aktivít a projektov na HR oddelení
  • telefonický screening kandidátov/vedenie pohovorov - budeš asistovať pri náborovom procese, príprave inzerátov, komunikácii s kandidátmi telefonicky aj emailom
  • práca s internou databázou
  • aktívna účasť na HR procesoch a zastupovanie počas neprítomnosti
  • ponúkame flexibilnú pracovnú dobu v rozmedzí 16-20 hodín týždenne

Možnosť dlhodobej spolupráce a znalosť všetkých HR procesov, ktoré ťa môžu vystreliť do tvojej vysnívanej práce :-) Hlavne získaš reálne skúsenosti a vieme sa prispôsobiť tvojmu štúdiu v rámci pracovného času, ktorý bude vyhovovať aj tebe aj nám.

Oslovila ťa naša ponuka? Daj nám o sebe čo najskôr vedieť prostredníctvom tvojho životopisu a pár riadkoch navyše, prečo by si to mal byť práve ty.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • vodičský preukaz B
  • samostatnosť a proaktivita
  • práca s excelom, wordom, outlookom a canvou sú výhodou - určite ich spomeň v motivačnom liste

HAVI Logistics s.r.o je medzinárodná logistická spoločnosť špecializujúca sa na skladovanie a logistiku potravinového aj nepotravinového sortimentu s dôrazom na vysokú kvalitu štandardov. Spoločnosť pôsobí na lokálnom trhu od roku 2009 www.havi.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4837672  Dátum zverejnenia: 23.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.