Vedúci príjmu - logistická spoločnosť

HAVI Logistics s.r.o.

Miesto práce
CT Park, Prílohy, Zavar, Trnava Region
Termín nástupu
Ihneď
1 400 EUR/mesiac+ uvedená mzda je základná mzda na danej pozícii, finálna výška je závislá od schopností a skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedúci príjmu

Hľadáme skúseného kolegu alebo kolegyňu, ktorý má minimálne 2-ročné skúsenosti na riadiacej pozícii a chce sa priamo podieľať na zmenách v našom sklade s potravinovým tovarom v suchých, chladených a mrazených zónach.

Ideálny kandidát hľadá dlhodobú spoluprácu s potenciálom kariérneho rastu.

Tovar v našom sklade dlho nevydrží a to znamená, že pribúda väčšie množstvo produktov, viac zamestnancov, viac práce, viac nových projektov a takisto viac nových výziev.

Ako ,,Vedúci príjmu" budeš mať na starosti:

- zodpovednosť za chod oddelenia a proces príjmu a zaskladnenia,

- vedenie a motivácia tímu 5tich kolegov na smene,

- porady s oddelením za účelom zadelenia jednotlivých objednávok a prác,

- dohľad nad dodržiavaním včasného prijímania a zaskladňovania tovaru na základe objednávok a časového plánu jázd,

- dodržiavanie poriadku a čistoty v priestoroch skladu,

- kontrola dodržiavania skladových procesov a smerníc podľa HACCP,

- riešenie príležitostí na zlepšovanie,

- aktívne podieľanie sa na dosahovaní kľúčových indikátoroch výkonu skladu,

- denný reporting  a kontrola dochádzky podriadených,

- komunikácia s oddeleniami  skladu, dopravy, nákupu a zákazníckym servisom.

Typický deň na pozícii ,,Vedúci príjmu "

- zabezpečuješ, aby zverený tím dodržiaval plán a termíny pri vychystávaní tovaru pre zákazníkov,

- komunikuješ s ostatnými oddeleniami a riešiš aktuálne problémy v sklade,

- dohliadaš na dodržiavanie BOZP a PO,

- 50% pracovnej doby budeš tráviť v office a 50% v sklade.

Pracovná doba:

- pracovná doba je od 7:00 do 15:30 ( pondelok-piatok).

Ako Vedúci príjmu - získaš prístup k nášmu internému systému Benefitov, ktorý ti umožní využívať množstvo rôznych výhod a zliav ako dochádzkový bonus, cafeteria, stravné nad rámec zákona, zamestnanecký predaj ...

Ako súčasť našej spoločnosti získaš zmluvu na dobu neurčitú, takže sa nemusíš obávať neistoty na trhu práce.

Okrem toho ponúkame aj ďalšie benefity, ako napríklad možnosť vzdelávania a rastu v rámci firmy, príležitosti na teambuildingové aktivity a množstvo ďalších výhod, ktoré ti pomôžu v tvojom profesijnom aj osobnom živote.

V prípade, že ťa naša ponuka zaujala, pošli prosím žiadosť na nižšie uvedenú adresu. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, avšak kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí postúpia do užšieho výberu!

Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Teams - Pokročilý
Anglický jazyk - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Logistika, sklad

Počet rokov praxe

2

Skúsenosti so skladovými procesmi - ručnými scanermi a informačnými systémami.

Skúsenosti s VZV, NZV.

Analytické myslenie a riešenie problémov.

Vodcovské schopnosti a tímový duch.

Jasné a sústredené komunikačné schopnosti.

Skúsenosti v logistike prípadne s potravinovým tovarom, sú plusom.

Šanca na rast a rozvoj v tíme. Tešíme sa na teba!

HAVI Logistics s.r.o je medzinárodná logistická spoločnosť špecializujúca sa na skladovanie a logistiku potravinového aj nepotravinového sortimentu s dôrazom na vysokú kvalitu štandardov. Spoločnosť pôsobí na lokálnom trhu od roku 2009 www.havi.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4628061  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac