Picker VZV - 3 zmeny

HAVI Logistics s.r.o.

Miesto práce
CT Park, Prílohy, Zavar, Trnava Region
Termín nástupu
dohodou
1 100 - 1 200 EUR/mesiac+ mesačné odmeny cca 10% mzdy + zákonné príplatky + každoročné navyšovanie mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej rozširujúcej prevádzkyv CTP parku Zavar prijmeme nového kolegu na prácu v sklade s potravinovým tovarom s nástupom ihneď.

Vašou pracovnou náplňou v suchom, chladenom a mrazenom sklade bude:

- picking a nakladanie tovaru
- príjem a výdaj tovaru
- pomocné práce v sklade
- práca s VZV technikou a ručným scannerom
- práca na v trojzmennej prevádzke 6-14/14-22/22-6 - začiatok zmien nie je fixný vieme sa prispôsobiť vašim požiadavkám
- pomoc pri inventúrach v sklade
- pracuje sa v 3 teplotných zónach, v suchom, chladenom a mrazenom sklade

-zmluva na trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú
-mesačný výkonnostný bonus
-príplatok za prácu v mraze
-príspevok na dopravu 20€ /mesiac
- príspevok na stravovanie 4,50 € /deň
-3 dni voľna nad dovolenkový štandard
-5 dní dovolenky navyše
- príspevok do 3. piliera
-možnosť zamestnaneckého nákupu potravinového tovaru
-pravidelné ročné navyšovanie mzdy

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím žiadosť na nižšie uvedenú adresu. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, avšak kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí postúpia do užšieho výberu!

Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

skladovanie

Prax na pozícii/v oblasti

skladník, príjemca tovaru

Počet rokov praxe

1

-platný preukaz VZV a prax v oblasti skladovania veľkou výhodou
-chuť učiť sa a pracovať
-aktívny a zodpovedný prístup k práci

HAVI Logistics s.r.o je medzinárodná logistická spoločnosť špecializujúca sa na skladovanie a logistiku potravinového aj nepotravinového sortimentu s dôrazom na vysokú kvalitu štandardov. Spoločnosť pôsobí na lokálnom trhu od roku 2009 www.havi.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4589843  Dátum zverejnenia: 10.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac