Можливість для людей з України

Maturuješ? - nemárni čas, a začni hneď zarábať ! (Pomocný pracovník v sklade)

HAVI Logistics s.r.o.

Miesto práce
CT Park, Prílohy, Zavar, Trnava Region
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš minimálne 18 rokov, alebo tento rok maturuješ ?

Máme pre teba ideálnu brigádu na leto. Zarobíš si prácou sklade a užiješ si aj leto. Ak by sa ti u nás páčilo, vieš sa u nás po lete aj zamestnanť alebo naďalej brigádovať popri štúdiu na VŠ.

Práca je vhodná aj pre chlapcov aj dievčatá aj pre menšiu partiu kamarátov.

Náplň práce:
Scanovanie a nakladenie tovaru na palety v sklade.

- práca s ručným scannerom
- nakládka potravinového tovaru ( nápoje, cukrovinky, ostatné potraviny)
- udržiavanie poriadku v sklade
- ostatné pomocné práce
- potravinársky preukaz výhodou

Pracovná doba od 6.00 - 14.30 - pondelok-piatok
Mzda 6 eur/hod - Logistický park Zavar, CTPark

- dochádzkový bonus 1 eur/deň
- zľavové kupóny
- neobmedzený kvalitný pitný režim
- možnosť dlhodobej pravidelnej brigády celoročne
- ideálne aj pre študentov VŠ
- práca je vhodná pre mužov aj ženy
- práca v klimatizovaných priestoroch

Pošli nám na seba kontaktné údaje a my sa radi s tebou spojíme a vysvetlíme ti všetky podrobnosti.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

HAVI Logistics s.r.o je medzinárodná logistická spoločnosť špecializujúca sa na skladovanie a logistiku potravinového aj nepotravinového sortimentu s dôrazom na vysokú kvalitu štandardov. Spoločnosť pôsobí na lokálnom trhu od roku 2009 www.havi.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4336883  Dátum zverejnenia: 9.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.