Hľadáme kolegu na pozíciu Učtovníka !

HAVI Logistics s.r.o.

Miesto práce
Ivana Krasku 31, 91705 Trnava-Modranka, okres Trnava
Termín nástupu
Ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Účtovanie účtovných dokladov (účtovanie došlých a vyšlých faktúr, hmotného majetku, bánk, pokladne, DPH, interných dokladov), mesačných účtovných závierok, asistencia pri ročnej účtovnej závierke, vykonávanie platieb, spolupráca s auditormi počas predbežného a finálneho auditu, príprava daňových priznaní, výkazov pre štatistický úrad, daňový úrad, národnú banku pre spoločnosti HAVI Logistics s.r.o. SK a HAVI Logistics s.r.o. CZ
Pozícia umožňuje kandidátovi obsiahnuť komplexne účtovníctvo slovenskej aj českej časti spoločnosti.

Práca v nadnárodnej logistickej spoločnosti
3 dni voľna nad dovolenkový štandard
Príspevok na dopravu-20 EUR
Stravné lístky-3,60 EUR
Darčekové poukážky 2 krát do roka
Jazykové kurzy
Pravidelné ročné navyšovanie mzdy
Možnosť kariérneho rastu
Účasť na firemných podujatiach
Príspevok pri pracovných výročiach
Ročný bonus na základe splnenia výkonnostných cieľov

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, ale kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí postúpia do užšieho výberu!

Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Teoretická znalosť podvojného učtovníctva je nevyhnutnou podmienkou!
Prax na podobnej pozícii výhodou, nie podmienkou.
Snaha a schopnosť učiť sa.
Zodpovednosť, tímovosť a flexibilita

HAVI Logistics s.r.o je medzinárodná logistická spoločnosť špecializujúca sa na skladovanie a logistiku potravinového aj nepotravinového sortimentu s dôrazom na vysokú kvalitu štandardov. Spoločnosť pôsobí na lokálnom trhu od roku 2009 a momentálne zásobuje McDonalds reštaurácie a čerpacie stanice OMV.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Ivana Krasku 31
91705 Trnava-Modranka
ID: 2610972   Dátum zverejnenia: 22.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Dohodou