Koncipient/ka - commercial / it a ip

HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Láka Ťa možnosť podieľať sa na najvýznamnejších prípadoch v Slovenskej a Českej republike?
  • Máš záujem využiť výhody veľkej medzinárodnej advokácie a zároveň práce v priateľskom tíme v našom hlavnom meste?
  • Máš záujem o zaujímavú a rôznorodú prácu na miesto toho, aby si trávil/-a koncipientúru jednoduchými a stereotypnými úkonmi?

Slovenský tím najväčšej česko-slovenskej advokátskej kancelárie HAVEL & PARTNERS
hľadá advokátskych koncipientov

Do čoho Ťa zapojíme

  • možnosť zapojenia aj do špecifických oblastí, akými sú najmä ochrana údajov, právo duševného a priemyselného vlastníctva, právo nových technológii, mediálne právo, e-commerce, zmluvné záväzky, nekalá súťaž, a ďalšie oblasti s možnosťou sústrediť sa na to, čo Ti pôjde a čo Ťa bude baviť;
  • do práce pre slovenských i zahraničných klientov, vrátane najväčších svetových spoločností i zaujímavých a progresívnych start-upov;
  • do prípravy právnych analýz a stanovísk na otázky, ktoré nemajú len správne alebo nesprávne riešenia

Čo ponúkame

  • dôkaz, že aj vo „veľkej medzinárodnej advokátskej kancelárii“ môže byť výborný kolektív a kamarátske prostredie, kde si všetci tykajú a radi sa spolu stretnú aj po práci;
  • profesionálne prostredie a priateľskú podporu všetkých kolegov – fungujeme ako jeden tím;
  • prácu, ktorá má pre klientov zmysel a naozaj im pomôže;
  • zaujímavé, právne komplikované i veľké mediálne sledované kauzy;
  • získanie nenahraditeľnej pracovnej skúsenosti z prostredia prosperujúcej kancelárie;
  • pravidelnú spätnú väzbu od ostatných členov tímu a ďalší profesijný rozvoj podporovaný naším know-how oddelením;
  • zamestnanecké benefity - možnosť dotovanej Multisport karty, účasť na odborných seminároch a ďalšie;
  • kariérny rast, ktorý nie je len na papieri – posunúť sa z koncipienta na partnera u nás skutočne môžeš;
  • a k tomu všetkému i nadpriemerná mzda, ktorá bude ďalej rásť

Čo požadujeme

  • dokončené alebo takmer dokončené štúdium právnickej fakulty v SR
  • dobrá angličtina, aby si mohol komunikovať so zahraničnými klientmi
  • skutočné nadšenie a záujem o právo – všetko ostatné sa dá naučiť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno